Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
25 02.05.2018. Paraćin SRC Jedinstvo 17:00

Delegat Mladenović Vladan Kruševac
Sudija Marković Momčilo Beograd
Pomoćnik sudije 1 Krstić Ivan Beograd
Pomoćnik sudije 2 Đorović Nikola Kragujevac
Četvrti sudija Mitrović Aleksa Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Blagojević Slavoljub
Trener Đorđević Dragan
Pomoćni trener -
Lekar Milošević Dragiša
Fizioterapeut Miljković Dušan
  Prezime i ime
Predstavnik Hadžifejzović Marjan
Trener Petrović Vladica
Pomoćni trener Jovanović Ivan
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
15 Marković Stefan 23
18 Ristov Denis 43

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
Br Izašao Br Ušao Min

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva