Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
22 15.04.2018. Novi Pazar Gradski stadion 17:30

Delegat Bukvić Miroslav Priboj
Sudija Široki Zoran Smederevo
Pomoćnik sudije 1 Nikolić Dragan Požarevac
Pomoćnik sudije 2 Marjanović Aleksandar
Četvrti sudija Srećković Marko Kragujevac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Spica Emir
Trener Mojsilović Stevan
Pomoćni trener Jovanović Ivan
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin
  Prezime i ime
Predstavnik Popović Žikica
Trener Ristić Milan
Pomoćni trener Đurić Zoran
Lekar Malenković Miloš
Fizioterapeut Šijan Nikola

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
14 Kecap Admir 66
Broj Prezime i ime Minut
9 Simović Marko 24
3 Šehović Zlatan 38

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
6 Lakota Amel 14 Kecap Admir 46
4 Hazirović Emir 18 Ristov Denis 46
7 Vusljanin Irfan 9 Mihajlović Jovan 87
Br Izašao Br Ušao Min
9 Simović Marko 17 Ivković Đorđe 70
10 Čermelj Filip 16 Minić Filip 89

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
19 Brunčević Mirsad 73
Broj Prezime i ime Žuti
10 Čermelj Filip 89

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva