Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Dinamo

1 : 0

Sloboda


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
14 13.11.2016. Vranje JUMKO 17:00

Delegat Marković Momčilo Beograd
Sudija Stanojković Aleksandar Beograd
Pomoćnik sudije 1 Krastić Ivan Beograd
Pomoćnik sudije 2
Četvrti sudija

Startne postave


Rezervni igrači

Broj Prezime i ime
13 Nešović Nikola

Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
9 Stojković Aleksandar 80
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
7 Jeremić Milan 13 Nešović Nikola 50

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
3 Zucović Jovan 33
11 Gašić Danijel 68
Broj Prezime i ime Žuti
6 Milanović Milan 24
8 Vujić Aleksa 53

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva