Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
13 05.11.2016. Pirot Gradski 17:00

Delegat Mladenović Vladan Kruševac
Sudija Srećković Marko Kragujevac
Pomoćnik sudije 1 Milićević Milorad Ivanjica
Pomoćnik sudije 2 Nikolić Dragan Požarevac
Četvrti sudija Mijajlović Borko Končarevo

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Petrović Slobodan
Trener Živković Marjan
Pomoćni trener -
Lekar Stanković Dejan
Fizioterapeut Kostić Stamenović Tanja
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener Kljajić Dušan
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Sekešan Slobodan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
9 Mančić Marko 27
11 Stojanović Stefan 33
10 Ristov Denis 68
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
3 Mančić Božidar 76
14 Milić Ivan 90
Broj Prezime i ime Žuti
16 Goranović Tigran 65

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva