Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
10 15.10.2016. Inđija Inđija 15:00

Delegat Stojanović Miroslav Beograd
Sudija Vuković Uroš Kragujevac
Pomoćnik sudije 1 Pešović Milan Kraljevo
Pomoćnik sudije 2 Nikolić Dragan Požarevac
Četvrti sudija Srećković Marko Kragujevac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener Radaković Branislav
Lekar Prodanović Nedeljko
Fizioterapeut Perić Branko
  Prezime i ime
Predstavnik Ivanović Nemanja
Trener Nikolić Dejan
Pomoćni trener Dukanac Veroljub
Lekar -
Fizioterapeut Petrović Slobodan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
69 Lemajić Darko 55
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
69 Lemajić Darko 40
17 Kovačević Bojan 48
Broj Prezime i ime Žuti
6 Milojević Bogdan 26
21 Stojanović Igor 44
17 Sinđić Luka 49
20 Ilić Nikola 55
5 Obrenović Nemanja 88
18 Stanić Branislav 89

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva