Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
25 03.05.2017. Zemun FK Zemun 17:00

Delegat Radovanović Slaviša Laćarak
Sudija Simović Miloš Lovćenac
Pomoćnik sudije 1 Livaja Mario Beška
Pomoćnik sudije 2 Gajdobranski Nemanja Novi Sad
Četvrti sudija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Vujošević Nikola
Trener Milanović Milan
Pomoćni trener Milenković Dragoslav
Lekar Gnjidić Milan
Fizioterapeut Jaćević Ivan
  Prezime i ime
Predstavnik Ilić Mića
Trener Ilic Trivo
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
17 Ristović Risto 17
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
17 Ristović Risto 8
6 Đalović Marko 53
Broj Prezime i ime Žuti
11 Tadić Marko 40
8 Nikić Nemanja 84

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva