Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
15 26.11.2017. Pirot Gradski stadion 13:00

Delegat Blečić Vuk Beograd
Sudija Mitrović Aleksa Beograd
Pomoćnik sudije 1 Mitić Miloš Svrljig
Pomoćnik sudije 2 Dimitrijević Dejan Loznica
Četvrti sudija Mijajlović Borko Jagodina

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Janković Dragan
Trener Lazarević Goran
Pomoćni trener -
Lekar Stanković Dejan
Fizioterapeut Potić Miloš
  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Đukić Goran
Pomoćni trener Vićević Vladan
Lekar Nešević Božidar
Fizioterapeut Pantelić Darko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
9 Dimitrov Željko (penal) 52
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
21 Agyeman Benjamin 79 Babić Đorđe 64
15 Glišović Rade 9 Markićević Dimitrije 74

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
7 Filipović Uroš 73
10 Petrov Nemanja 76
Broj Prezime i ime Žuti
4 Jovanović Savo 24
1 Đurić Uroš 52

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva