Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
9 13.10.2017. Inđija FK Inđija 15:00

Delegat Janković Miodrag Beograd
Sudija Ostraćanin Stanko Kraljevo
Pomoćnik sudije 1 Novaković Novak Beograd
Pomoćnik sudije 2 Petković Miroljub Beograd
Četvrti sudija Minaković Nenad Novi Sad

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Radaković Branislav
Trener Jelačić Spasoje
Pomoćni trener Babić Nedeljko
Lekar Prodanović Nedeljko
Fizioterapeut Perić Đorđe
  Prezime i ime
Predstavnik Bradonjić Darko
Trener Vojičić Slavko
Pomoćni trener Kovačević Slaviša
Lekar -
Fizioterapeut Šurlan Dragan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
10 Lukić Jovan 67
23 Ilić Ognjen 83

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
18 Bjeličić Ognjen 31
14 Mlađović Bojan 48
16 Rogač Ivan 59
Broj Prezime i ime Žuti
7 Vićentijević Igor 20
23 Ilić Ognjen 34
4 Marković Saša 84

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva