Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
6 24.09.2017. Novi Pazar Gradski stadion 15:30

Delegat Vujović Ljubiša Kraljevo
Sudija Čolović Dragan Raška
Pomoćnik sudije 1 Pešović Milan Kraljevo
Pomoćnik sudije 2 Pašajlić Milan
Četvrti sudija Tripković Lazar Kraljevo

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Gusinac Semir
Trener Živković Marijan
Pomoćni trener Ćirić Milan
Lekar Pašović Faruk
Fizioterapeut Džogović Jasmin
  Prezime i ime
Predstavnik Bradonjić Darko
Trener Vojičić Slavko
Pomoćni trener Kovačević Slaviša
Lekar -
Fizioterapeut Šurlan Dragan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
8 Đurđević Nenad 85

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
24 Ristov Denis 70
8 Ragipović Kenan 88
Broj Prezime i ime Žuti
17 Varjačić Aleksandar 46
19 Živanović Ivan 88

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni
8 Đurđević Nenad 88


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva