Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 17. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo171223261138
Metalac17113325736
Proleter171124251535
Sinđelić17863181330
TSC17773211228
Inđija17746181725
Novi Pazar17593171524
Radnički 192317647141622
Budućnost17566201721
Sloboda17548112019
Bežanija17467182318
Teleoptik17458191917
ČSK Pivara17458202617
Radnički17449142316
Temnić 192417359112214
Jagodina17241182910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
1 19.08.2017. Kragujevac Čika Dača 17:30

Delegat Janković Miodrag Beograd
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Lovre Ilija Novi Sad
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Stojanović Andrija Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Bradonjić Darko
Trener Vojičić Slavko
Pomoćni trener Kovačević Slaviša
Lekar Vlajović Srđan
Fizioterapeut Šurlan Dragan
  Prezime i ime
Predstavnik Stamenković Vojislav
Trener -
Pomoćni trener Šimičić Ivica
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
20 Jeličić Žarko 7
7 Divac Nikola 42

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
16 Vidović Uroš 24
18 Spalević Darko 88
Broj Prezime i ime Žuti
19 Bastajić Nebojša 43
7 Divac Nikola 85

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva