Bačka Bežanija BSK CSK Pivara Dinamo Vranje Donji Srem Indjija Kolubara Loznica Napredak Proleter Novi Sad Radnicki 1923 Sinđelić Sloboda Sloga Petrovac na Mlavi Zemun

Statistika 15.kola

Ukupno golova:15
Golova iz penala:0
Autogolova:0
Žuti kartoni:34
Crveni kartoni:1


Tabela 15. kola

KlubGWDLFAPt
Napredak151122251235
Bačka151032311533
Bežanija15735191324
Sinđelić15654171123
ČSK Pivara15726111323
Proleter15573171522
Donji Srem15564171621
Inđija15546201319
Zemun15546161919
Sloga (PM)15465151818
Dinamo15537141918
Loznica15465121818
Sloboda15456181817
BSK15528142417
Kolubara15447111516
Radnički 192315041112304

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva