Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 26.kola

Ukupno golova:17
Golova iz penala:0
Autogolova:0
Žuti kartoni:45
Crveni kartoni:0


Tabela 26. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik261754341356
Metalac261574391952
Javor Matis261493391751
Bačka261358322344
Inđija2612410352640
Proleter261169292439
Sloga (PM)261088302938
BSK268810262732
Kolubara267118293832
Sinđelić269413323531
Bežanija268612172430
Moravac Orion268513233129
Sloboda2661010192528
Jedinstvo putevi265813163023
Sloga (K)267217174323
Mačva2641012152822

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva