Bačka Bežanija BSK CSK Pivara Dinamo Vranje Donji Srem Indjija Kolubara Loznica Napredak Proleter Novi Sad Radnicki 1923 Sinđelić Sloboda Sloga Petrovac na Mlavi Zemun

Statistika 28.kola

Ukupno golova:14
Golova iz penala:1
Autogolova:0
Žuti kartoni:42
Crveni kartoni:2


Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Napredak282053452365
Bačka281585482753
ČSK Pivara2813510261944
Sinđelić281189312341
Kolubara281189262441
Bežanija2810108312340
Inđija281099402739
Zemun281099292839
Proleter288137282737
BSK2810711313737
Dinamo2811413273537
Sloga (PM)288911303633
Sloboda2871011333331
Donji Srem2871011233631
Loznica2861012203328
Radnički 1923282521205711

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva