Bačka Bežanija BSK CSK Pivara Dinamo Vranje Donji Srem Indjija Kolubara Loznica Napredak Proleter Novi Sad Radnicki 1923 Sinđelić Sloboda Sloga Petrovac na Mlavi Zemun

Statistika 3.kola

Ukupno golova:24
Golova iz penala:2
Autogolova:0
Žuti kartoni:38
Crveni kartoni:3


Tabela 3. kola

KlubGWDLFAPt
Sinđelić3210637
Bežanija3210527
Zemun3210647
Bačka3201626
Loznica3201436
Inđija3111524
ČSK Pivara3111324
Sloboda3111444
Napredak3111344
Sloga (PM)3111464
Donji Srem3030333
Proleter3030113
Dinamo3102453
Kolubara3012261
BSK3012161
Radnički 19233003480

Copyright © Migra doo
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva