Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 11.kola

Ukupno golova:14
Golova iz penala:0
Autogolova:0
Žuti kartoni:36
Crveni kartoni:1




Tabela 11. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik1182119526
Javor Matis1165017823
Sloga (PM)11623151120
Proleter1162312820
Inđija1154216919
Bačka11515151216
BSK11443141216
Kolubara11443131816
Metalac(-3)1044213713
Jedinstvo putevi11344101313
Bežanija1141661213
Sloboda11335111312
Mačva102448910
Moravac1131791310
Sinđelić1113713236
Sloga (K)1110103213

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva