Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 30.kola

Ukupno golova:22
Golova iz penala:3
Autogolova:0
Žuti kartoni:28
Crveni kartoni:1


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik301974411464
Javor Matis3017103471961
Metalac301677432955
Bačka3014610373048
Inđija3014412393146
Sinđelić3012414403940
Proleter3011712333240
Sloga (PM)30101010373740
Bežanija3011712252740
BSK3010812313438
Kolubara3091110344338
Sloboda3081210242836
Moravac Orion3010515324135
Jedinstvo putevi307815243529
Sloga (K)308220215626
Mačva3051015233625

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva