Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 19.kola

Ukupno golova:9
Golova iz penala:1
Autogolova:0
Žuti kartoni:19
Crveni kartoni:2


Tabela 19. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik191333281142
Metalac191162301139
Javor Matis18981241135
Proleter18945221531
Sloga (PM)18864201730
Bačka19928242029
Inđija19847261828
BSK19757191726
Kolubara19577213022
Sloboda19568182221
Sinđelić196310242921
Jedinstvo putevi19568152021
Bežanija19541092019
Moravac Orion195311152418
Mačva18378131816
Sloga (K)195014103515

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva