Bačka Bežanija BSK CSK Pivara Dinamo Vranje Donji Srem Indjija Kolubara Loznica Napredak Proleter Novi Sad Radnicki 1923 Sinđelić Sloboda Sloga Petrovac na Mlavi Zemun

Statistika 30.kola

Ukupno golova:22
Golova iz penala:1
Autogolova:0
Žuti kartoni:19
Crveni kartoni:0


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Napredak302154482668
Bačka301686523056
ČSK Pivara3014610281948
Inđija301299462845
Bežanija3011109352743
Sinđelić3011910322542
Kolubara3011910292842
Proleter309138322940
BSK3011712323840
Sloga (PM)3010911343639
Zemun3010911293339
Dinamo3011514273838
Sloboda3081111353435
Donji Srem3081012243834
Loznica3071013213531
Radnički 1923302622236312

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva