Bežanija Borac BSK Dolina Iđija Jedinstvo Putevi Metalac Mladost Lučani Proleter Novi Sad Radnik Sinđelić Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi Smederevo Teleoptik Timok

Statistika 24.kola

Ukupno golova:21
Golova iz penala:3
Autogolova:1
Žuti kartoni:31
Crveni kartoni:1




Tabela 24. kola

KlubGWDLFAPt
Mladost241455321547
Metalac24135630944
Sloga (K)241158312438
Bežanija249105292137
Borac241077201737
Sloga (PM)241059283135
Sinđelić24969282433
Proleter24888362932
BSK24879273531
Radnik248610253030
Jedinstvo putevi24789223029
Teleoptik247710272828
Smederevo247611212827
Timok 24699182827
Dolina246711253525
Inđija246513254023

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva