Bežanija Borac BSK Dolina Iđija Jedinstvo Putevi Metalac Mladost Lučani Proleter Novi Sad Radnik Sinđelić Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi Smederevo Teleoptik Timok

Statistika 23.kola

Ukupno golova:3
Golova iz penala:0
Autogolova:0
Žuti kartoni:5
Crveni kartoni:1




Tabela 23. kola

KlubGWDLFAPt
Mladost231265291442
Metalac23125627941
Bežanija23995292136
Sloga (K)231058302435
Sloga (PM)231058272635
Borac23977191734
Sinđelić23869242230
Radnik23869252930
Proleter23788342829
Jedinstvo putevi23788212729
BSK23788223229
Teleoptik23779252428
Smederevo23779212628
Timok 23698172627
Dolina235810223323
Inđija235612223621

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva