Bačka Bežanija BSK CSK Pivara Dinamo Vranje Donji Srem Indjija Kolubara Loznica Napredak Proleter Novi Sad Radnicki 1923 Sinđelić Sloboda Sloga Petrovac na Mlavi Zemun

Statistika 25.kola

Ukupno golova:17
Golova iz penala:3
Autogolova:0
Žuti kartoni:40
Crveni kartoni:3


Tabela 25. kola

KlubGWDLFAPt
Napredak251843402158
Bačka251375392546
Bežanija251096302039
ČSK Pivara2512310231839
Sinđelić251087292038
Inđija251078372237
Zemun251069262536
Proleter257126242333
Sloga (PM)25898282933
BSK259610283333
Kolubara25889202232
Donji Srem256109212928
Dinamo258413223528
Sloboda256910292927
Loznica256910192927
Radnički 192325151918538

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva