Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 10.kola

Ukupno golova:14
Golova iz penala:2
Autogolova:0
Žuti kartoni:41
Crveni kartoni:2




Tabela 10. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik1072118523
Javor Matis1055016820
Inđija1054116819
Sloga (PM)10523131117
Proleter1052310817
Bačka10514151116
Kolubara10433101515
Metalac(-3)1044213713
BSK10343131213
Jedinstvo putevi10343101213
Bežanija1041561113
Mačva102448910
Moravac1031691110
Sloboda1023510139
Sinđelić1012710205
Sloga (K)101093193

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva