Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 15.kola

Ukupno golova:11
Golova iz penala:3
Autogolova:1
Žuti kartoni:28
Crveni kartoni:1




Tabela 15. kola

KlubGWDLFAPt
Javor Matis1587021931
Radnik1593321930
Metalac(-3)1585223926
Proleter14824191226
Sloga (PM)14743171225
Inđija15645211522
BSK15645181422
Bačka15717181722
Kolubara15555182420
Jedinstvo putevi15546141719
Bežanija1552881617
Sloboda15447131716
Mačva15366121515
Moravac15429121814
Sinđelić15339182712
Sloga (K)1530127299

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva