Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Statistika 5.kola

Ukupno golova:19
Golova iz penala:0
Autogolova:1
Žuti kartoni:38
Crveni kartoni:2




Tabela 5. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik532011311
Javor Matis53209311
Inđija53208311
Sloga (PM)53115410
Kolubara53114510
Bačka5302749
Proleter5212447
Jedinstvo putevi5212677
Bežanija5212357
Metalac(-3)5230736
BSK5131556
Moravac5113574
Sinđelić5104483
Mačva5023142
Sloboda5023372
Sloga (K)50052120

Copyright © Migra doo
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva