Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Statistika 7.kola

Ukupno golova:12
Golova iz penala:1
Autogolova:0
Žuti kartoni:36
Crveni kartoni:1


Tabela 7. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva761011219
ČSK Pivara743011315
Sinđelić73317112
Sloboda73315312
BSK74037712
Jagodina72321089
Radnički7304779
Odžaci7232559
Budućnost6222578
Bežanija7142347
Zemun7142467
Proleter7133476
Dinamo71334106
Inđija6123355
OFK Beograd71245135
Kolubara7043364

Copyright © Migra doo

Takmičenje

Rezultati kola



Statistika odigranih kola

Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva