Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola




Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © SOS EU

Statistike igrača

Golovi

# Prezime i ime Golova Klub
1. Suraka Zakaria 17 Dinamo
2. Mirosavljev Milan 16 Proleter
3. Nikodijević Slađan 13 Inđija
4. Novaković Slobodan 12 Proleter
5. Dimitrov Željko 11 Radnički
6. Damjanović Ognjan 10 TSC
7. Silađi Vladimir 10 TSC
8. Ranđelović Lazar 9 Dinamo
9. Đurđević Nenad 8 Radnički 1923
10. Ivanović Nemanja 8 Sinđelić

Žuti kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Stevanović Dušan 10 Dinamo
2. Anđelković Nikola 9 ČSK Pivara
3. Cakić Mihajlo 9 Sinđelić
4. Ragipović Kenan 9 Novi Pazar
5. Anđić Marko 8 Metalac
6. Jovančić Strahinja 8 Jagodina
7. Okomajin Onimisi 8 Dinamo
8. Ristić Marko 8 Jagodina
9. Stanojević Marko 8 Temnić 1924
10. Vidović Uroš 8 Radnički 1923

Crveni kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Jokić Milan 2 Bežanija
2. Kovačević Bojan 2 Inđija
3. Krstanović Slobodan 2 Inđija
4. Andrić Đorđe 1 Radnički 1923
5. Antonijević Veljko 1 Dinamo
6. Bastajić Nebojša 1 Budućnost
7. Bjeličić Ognjen 1 Inđija
8. Branković Vladimir 1 TSC
9. Đurđević Nenad 1 Radnički 1923
10. Gašić Danijel 1 Dinamo

Počeli utakmicu

# Prezime i ime Utakmica Klub
1. Kostić Ivan 30 Metalac
2. Nikodijević Slađan 30 Inđija
3. Bondarenko Taras 29 Metalac
4. Đurić Uroš 29 Sloboda
5. Jorgić Nemanja 29 TSC
6. Tomanović Saša 29 TSC
7. Glišović Rade 28 Sloboda
8. Janjić Milan 28 Budućnost
9. Jokić Petar 28 Temnić 1924
10. Marušić Zoran 28 Temnić 1924

Zamenjeni

# Prezime i ime Broj Klub
1. Erak Aleksandar 15 TSC
2. Kecap Admir 14 Novi Pazar
3. Miladinović Stefan 14 Jagodina
4. Petronijević Dušan 14 Sinđelić
5. Šćepanović Srđan 14 Proleter
6. Čumić Nikola 13 Metalac
7. Ivanović Nemanja 13 Sinđelić
8. Kokir Nikola 13 Budućnost
9. Mojsilović Nikola 13 Inđija
10. Rovčanin Ersan 13 Metalac

Zamene

# Prezime i ime Broj Klub
1. Rakić Nikola 19 Sinđelić
2. Lukić Mladen 16 Proleter
3. Babić Đorđe 15 Sloboda
4. Vraštanović Boško 15 Inđija
5. Lukić Jovan 14 Radnički 1923
6. Mančić Marko 13 Radnički
7. Vukčević Dušan 13 Sinđelić
8. Mihajlović Jovan 12 Novi Pazar
9. Ilić Ognjen 11 Radnički 1923
10. Ivković Predrag 11 Radnički

Minutaža

# Prezime i ime Minuta % Klub
1. Kostić Ivan 2700 100% Metalac
2. Nikodijević Slađan 2683 99% Inđija
3. Bondarenko Taras 2610 97% Metalac
4. Jorgić Nemanja 2610 97% TSC
5. Tomanović Saša 2605 96% TSC
6. Jokić Petar 2573 95% Temnić 1924
7. Đurić Uroš 2566 95% Sloboda
8. Šubert Ivan 2520 93% Novi Pazar
9. Glišović Rade 2502 93% Sloboda
10. Plavšić Dušan 2492 92% Proleter

Prosečne ocene

# Prezime i ime Ocena Klub
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva