Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
22 15.04.2018. Jagodina Gradski stadion 15:30

Delegat Novović Velibor
Sudija Tripković Lazar Kraljevo
Pomoćnik sudije 1 Božović Goran Beograd
Pomoćnik sudije 2 Bogićević Goran
Četvrti sudija Mijajlović Borko Jagodina

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener -
Pomoćni trener Milovanović Nenad
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir
  Prezime i ime
Predstavnik Zlatić Branislav
Trener Đukić Goran
Pomoćni trener Vićević Vladan
Lekar Nešević Božidar
Fizioterapeut Pantelić Darko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
4 Cvetić Aleksandar 9
9 Plećić Nemanja 80

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
23 Radosavljević Marko 45
17 Janjušević Aleksa 56
Broj Prezime i ime Žuti
7 Stošković Nemanja 23
14 Andrić Đorđe 84

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva