Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter302055632565
Dinamo302037472463
Metalac301767432157
TSC301596502154
Inđija301299302545
Bežanija3011118353244
Sinđelić3012711283243
Teleoptik30101010393240
Novi Pazar309138283340
Budućnost309129333039
Radnički 19233010614323936
Sloboda309714213734
Radnički308715283931
Temnić 1924306816244726
ČSK Pivara3041016315222
Jagodina(-6)303720165910

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
14 19.11.2017. Beograd FK Sinđelić 13:00

Delegat Novović Velibor
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Harmat Atila Subotica
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Tomić Pavle Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Korak Bogdan
Pomoćni trener Kasalović Ljubomir
Lekar Mandić Jadranka
Fizioterapeut Sekešan Slobodan
  Prezime i ime
Predstavnik Stamenković Vojislav
Trener Šimičić Ivica
Pomoćni trener Nedić Aleksandar
Lekar -
Fizioterapeut Oreščanin Branislav

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Cakić Mihajlo 60
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
5 Branković Nemanja 44
27 Goranović Stefan 88
Broj Prezime i ime Žuti
5 Nedeljković Nikola 71
6 Đušić Miodrag 78
18 Krkobabić Stefan 88

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva