Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
18 05.04.2017. Pirot Gradski stadion 15:30

Delegat Perić Vukomir Bor
Sudija Piper Petar Čačak
Pomoćnik sudije 1 Milićević Milorad Ivanjica
Pomoćnik sudije 2 Pešović Milan Kraljevo
Četvrti sudija Živković Aleksandar Niš

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Petrović Slobodan
Trener Živković Marjan
Pomoćni trener -
Lekar Stanković Dejan
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener Žižić Milija
Pomoćni trener Stanković Aleksandar
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
9 Mančić Marko 63
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
11 Spasić Miloš 13 Memedović Marko 64
3 Mančić Božidar 17 Ćirić Stefan 82
Br Izašao Br Ušao Min
10 Lekić Nikola 17 Perić Ivan 68
21 Panović Milan 8 Zekić Vanja 82
7 Krmar Igor 9 Milošević Nikola 89

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
10 Ristov Denis 49
2 Bućković Miljan 58
6 Tolić Filip 86
Broj Prezime i ime Žuti
10 Lekić Nikola 21
13 Čađenović Jovan 46
19 Mrkela Andrej 53
6 Filipović Stefan 88

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva