Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
16 05.03.2017. --------- Zemun 14:00

Delegat Caran Đorđe Beograd
Sudija Široki Zoran Smederevo
Pomoćnik sudije 1 Đuričić Marko Loznica
Pomoćnik sudije 2 Đorović Nikola Kragujevac
Četvrti sudija Šegrt Jovan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar Gnjidić Milan
Fizioterapeut Jaćević Ivan
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener -
Pomoćni trener Stanković Aleksandar
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
17 Ristović Risto 64
Broj Prezime i ime Minut
15 Milić Marko 61

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
10 Lekić Nikola 17 Perić Ivan 58
9 Milošević Nikola 19 Mrkela Andrej 66
7 Krmar Igor 21 Osman Filip 78

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
7 Ljubomirac Uroš 45
15 Bubanja Vladimir 83
Broj Prezime i ime Žuti
7 Krmar Igor 34
18 Stojanović Miloš 62
15 Milić Marko 76
21 Osman Filip 79
1 Vićić Jovan 85
13 Čađenović Jovan 86

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva