Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
14 13.11.2016. Novi Sad FK Sinđelić 17:00

Delegat Grdinić Aleksandar Beograd
Sudija Maksimović Đorđe Inđija
Pomoćnik sudije 1 Beljin Goran Bela Crkva
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Radovanović Slaviša Laćarak

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Ramovš Darko
Trener Kljajić Dušan
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Sekešan Slobodan
  Prezime i ime
Predstavnik Ivanović Nemanja
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Petrović Slobodan

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
7 Rakić Nikola 21
Broj Prezime i ime Minut
22 Mihajlović Zoran 83

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
10 Golubović Marko 17 Goranović Tigran 78
7 Rakić Nikola 16 Vukčević Dušan 89

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
7 Rakić Nikola 29
6 Piščević Nedeljko 33
4 Pešić Miroljub 74
Broj Prezime i ime Žuti
13 Jagodić Milan 19
23 Mijailović Bojan 37
6 Milojević Bogdan 54
9 Reljić Miloš 62

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva