Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
2 20.08.2016. Novi Sad Slana bara 17:00

Delegat Stojanović Miroslav Beograd
Sudija Milićević Miloš Aleksandrovac
Pomoćnik sudije 1 Mitić Milan Leskovac
Pomoćnik sudije 2 Jovanović Marko Leskovac
Četvrti sudija Mijajlović Borko Končarevo

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Dukić Ozren
Trener Govedarica Zoran
Pomoćni trener Vasiljević Zoran
Lekar Čolović Vladimir
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener Blagojević Srđan
Pomoćni trener Stanković Aleksandar
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
13 Krstevski Strahinja 42
13 Krstevski Strahinja (penal) 90
Broj Prezime i ime Minut
9 Mitrušić Marko 40

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
4 Andrejević Aleksandar 40
8 Šakić Nikola 48
3 Hrubik David 62
11 Stojšić Nemanja 79
Broj Prezime i ime Žuti
20 Zonjić Igor 77
14 Divac Nikola 87
13 Škorić Milenko 89

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva