Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
1 13.08.2016. Dobanovci FK Budućnost 17:30

Delegat Ljajić Senad Novi Pazar
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Stanojković Aleksandar Beograd
Pomoćnik sudije 2 Božović Goran Beograd
Četvrti sudija Đorđić Miloš Novi Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
16 Dobrijević Đurađ 83

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
20 Ilić Nikola 30
18 Stanić Branislav 33
7 Peralović Vladimir 39
4 Petrić Milovan 72
8 Čadikovski Dragan 90
Broj Prezime i ime Žuti
10 Jeličić Žarko 25
5 Jaćimović Nikola 52
6 Đušić Miodrag 61
16 Dobrijević Đurađ 83

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva