Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
28 17.05.2017. Inđija FK Inđija 17:00

Delegat Popov Saša Srpske Crnje
Sudija Ćirić Nemanja Subotica
Pomoćnik sudije 1 Mišić Miljan Zrenjanin
Pomoćnik sudije 2 Simović Miloš Lovćenac
Četvrti sudija Anđelovski Novica Kačarevo

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Babić Nedeljko
Trener Jelačić Spasoje
Pomoćni trener Radaković Branislav
Lekar Prodanović Nedeljko
Fizioterapeut Perić Branko
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener Žižić Milija
Pomoćni trener Stanković Aleksandar
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
22 Lemajić Darko 35
Broj Prezime i ime Minut
17 Perić Ivan 31
10 Lekić Nikola 39
20 Mijailović Marko 51
7 Krmar Igor 86
4 Stojanović Uroš 88

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
15 Krstanović Slobodan 21 Panjak David 55
10 Vujasin Mile 14 Bajić David 67
8 Todić Vladimir 6 Mrđa Nemanja 79

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
18 Bosančić Nemanja 32
Broj Prezime i ime Žuti
19 Mrkela Andrej 73

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva