Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 28. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva281963482163
Zemun281693401557
Sloboda281585412353
Bežanija2810126292042
Radnički2812610292742
Inđija2812610302942
Jagodina2811512363338
Dinamo2810711293937
Proleter289811313535
Sinđelić287129292933
Budućnost289613274133
ČSK Pivara2871110262832
Kolubara2871011263031
BSK288614243630
Odžaci286814202826
OFK Beograd282818195014

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
25 03.05.2017. Vranje PK Jumko 17:00

Delegat Todorović Dragan Beograd
Sudija Mitić Milan Leskovac
Pomoćnik sudije 1 Milićević Miloje Prokuplje
Pomoćnik sudije 2 Jovanović Marko Leskovac
Četvrti sudija Živković Aleksandar Niš

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Vučković Bratislav
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener Tasić Davor
Lekar Popović Goran
Fizioterapeut Mitrović Goran
  Prezime i ime
Predstavnik Gajin Slavko
Trener -
Pomoćni trener Obradović Bojan
Lekar Crnković Nikola
Fizioterapeut Veljković Vladimir

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
10 Dimitrov Željko 40
20 Stojković Aleksandar (penal) 90
Broj Prezime i ime Minut
17 Lečić Miroslav 4

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
3 Okomajin Onimisi 24
19 Zoranović Bojan 39
45 Gašić Danijel 45
17 Suraka Zakaria 78
20 Stojković Aleksandar 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni
2 Dukić Duško 52
18 Ajuru Naemeka 85


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva