Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 27. kola

KlubGWDLFAPt
Proleter271845572358
Dinamo271827402256
Metalac271566381851
TSC271296372145
Inđija271179282440
Bežanija271098312939
Sinđelić2711610252839
Novi Pazar279108242937
Teleoptik27999372936
Budućnost27999302736
Radnički 19232710611293036
Sloboda279612213133
Radnički277614243727
Temnić 1924276714243925
ČSK Pivara2741013284322
Jagodina272619125512

Copyright © Migra doo

TSC

0 : 0

Dinamo


Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
8 07.10.2017. Bačka Topola Gradski 15:00

Delegat Marić Momčilo Beograd
Sudija Minaković Nenad Novi Sad
Pomoćnik sudije 1 Krstić Ivan Beograd
Pomoćnik sudije 2 Karadžić Miloš Beograd
Četvrti sudija Marković Momčilo Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Farago Silard
Trener Kurčubić Petar
Pomoćni trener Jovanović Mirko
Lekar Kurin Akoš
Fizioterapeut Golubović Dragan
  Prezime i ime
Predstavnik Antić Marko
Trener Antić Dragan
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Mitrović Goran

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
2 Čordašić Lazar 19 Šinkovič David 75
22 Erak Aleksandar 9 Silađi Vladimir 83

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
22 Erak Aleksandar 14
2 Čordašić Lazar 42
21 Damjanović Ognjan 49
15 Lalić Slobodan 87
Broj Prezime i ime Žuti
27 Stevanović Mladjan 46
5 Stevanović Dušan 62
7 Jeremić Milan 85

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva