Bežanija BSK Budućnost CSK Pivara Dinamo Vranje Jagodina Indjija Kolubara Mačva Odžaci OFK Beograd Proleter Novi Sad Radnicki Pirot Sinđelić Sloboda Zemun

Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Mačva221543331449
Sloboda221174301840
Zemun221093281339
Radnički221048221834
Inđija22958212032
Jagodina22949292631
Dinamo22877242731
Budućnost22868222830
Bežanija226106181728
ČSK Pivara22697232327
Sinđelić22697191927
Proleter22769212727
BSK227510202626
Odžaci22589141823
Kolubara2221010162516
OFK Beograd222713163713

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
18 18.03.2017. Novi Sad Slana Bara 14:30

Delegat Novović Velibor
Sudija Manojlović Dalibor Knjaževac
Pomoćnik sudije 1 Kocić Igor Vlasotince
Pomoćnik sudije 2 Milićević Miloš Aleksandrovac
Četvrti sudija Živković Aleksandar Niš

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik -
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar Čolaković Vladimir
Fizioterapeut -
  Prezime i ime
Predstavnik Popović Miroslav
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut -

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
Broj Prezime i ime Minut
21 Damnjanović Ognjan 81
30 Gemović Miodrag 90

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti
24 Jovanović Nenad 7
14 Ahčin Nemanja 39
30 Gemović Miodrag 87

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva