Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
22 15.04.2018. Gornji Milanovac Metalac 19:00

Delegat Lukić Časlav Grošnica
Sudija Marković Momčilo Beograd
Pomoćnik sudije 1 Karadžić Miloš Beograd
Pomoćnik sudije 2 Pašajlić Milan
Četvrti sudija Ilić Pavle Kragujevac

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Jevremović Zvonko
Trener -
Pomoćni trener -
Lekar Miljanović Krsto
Fizioterapeut Miljanović Mirko
  Prezime i ime
Predstavnik Janković Dragan
Trener Lazarević Goran
Pomoćni trener -
Lekar Stanković Dejan
Fizioterapeut Potić Miloš

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
15 Ilić Stefan 16
15 Ilić Stefan 21
Broj Prezime i ime Minut
6 Tolić Filip 34

Izmene

Br Izašao Br Ušao Min
3 Mančić Božidar 13 Liščević Zlatko 60
11 Spasić Miloš 18 Mančić Marko 81

Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
Broj Prezime i ime Žuti
5 Nikolić Milan 66
13 Liščević Zlatko 87

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
16 Tomić Branislav 88
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva