Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
19 01.04.2018. Paraćin SC Jedinstvo 15:30

Delegat Stevović Radenko
Sudija Marković Momčilo Beograd
Pomoćnik sudije 1 Krstić Ivan Beograd
Pomoćnik sudije 2 Božović Goran Beograd
Četvrti sudija Stamenković Ivan Beograd

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Blagojević Slavoljub
Trener Đorđević Dragan
Pomoćni trener -
Lekar Milošević Dragiša
Fizioterapeut Milojević Dušan
  Prezime i ime
Predstavnik Vučković Bratislav
Trener Jovanović Radmilo
Pomoćni trener -
Lekar -
Fizioterapeut Mitrović Goran

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
2 Žerjav Goran 33
19 Pavlović Igor (penal) 60
Broj Prezime i ime Minut
27 Stevanović Mladjan 24

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
6 Tintar Miloš 40
9 Fon Fry 80
2 Žerjav Goran 84
Broj Prezime i ime Žuti
11 Nedeljković Davor 82

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva