Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
14 18.11.2017. Kragujevac Čika Dača 13:00

Delegat Nikolić Ivan Leskovac
Sudija Đorđić Miloš Novi Beograd
Pomoćnik sudije 1 Zdravković Miodrag Ražanj
Pomoćnik sudije 2 Vojnić Stefan Boljevac
Četvrti sudija Milanović Miloš Ćuprija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Bradonjić Darko
Trener Vojičić Slavko
Pomoćni trener Kovačević Slaviša
Lekar Vlajović Srđan
Fizioterapeut Šurlan Dragan
  Prezime i ime
Predstavnik Mitrović Radivoj
Trener Stanković Aleksandar
Pomoćni trener Dragoljić Goran
Lekar -
Fizioterapeut Radojčin Maja

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
4 Marković Saša 44
Broj Prezime i ime Minut
9 Milošević Nikola 64

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
11 Miljuš Bojan 46
5 Ilić Milan 62
17 Varjačić Aleksandar 90
Broj Prezime i ime Žuti
18 Smiljanić Goran 59
5 Busnić Aleksandar 65
70 Lekić Milovan 90
4 Stojanović Uroš 90

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva