Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 22. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo221525331847
Proleter221444381946
Metalac221336311342
Sinđelić221066232036
TSC22985301835
Inđija221057242035
Budućnost22877252031
Novi Pazar22796202130
Radnički 192322859212229
Teleoptik22778282228
Bežanija22688232726
Sloboda227411172725
Temnić 1924225710162622
ČSK Pivara22499253321
Radnički224513173417
Jagodina22251594011

Copyright © Migra doo

Kolo Datum Mesto Stadion Vreme
13 11.11.2017. Novi Sad Slana Bara 13:00

Delegat Gajić Milorad
Sudija Mitić Milan Leskovac
Pomoćnik sudije 1 Dimitrijević Dejan Loznica
Pomoćnik sudije 2 Đuričić Vladimir Leskovac
Četvrti sudija Maksimović Đorđe Inđija

Startne postave


Rezervni igrači


Službena lica klubova

  Prezime i ime
Predstavnik Buljić Novak
Trener Cerović Nenad
Pomoćni trener Žakula Darko
Lekar Jakica Dragan
Fizioterapeut Dimitrov Ljubiša
  Prezime i ime
Predstavnik Bradonjić Darko
Trener Vojičić Slavko
Pomoćni trener Kovačević Slaviša
Lekar -
Fizioterapeut Trifunović Marko

Golovi

Broj Prezime i ime Minut
5 Lambulić Zarija 47
10 Novaković Slobodan (penal) 80
Broj Prezime i ime Minut

Izmene


Žuti kartoni

Broj Prezime i ime Žuti
8 Šćepanović Srđan 30
2 Nikolić Danilo 45
9 Mirosavljev Milan 70
Broj Prezime i ime Žuti
17 Varjačić Aleksandar 29
7 Vićentijević Igor 46
4 Marković Saša 52
6 Nedović Stefan 69

Crveni kartoni

Broj Prezime i ime Crveni
Broj Prezime i ime Crveni


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva