Bačka Bežanija BSK CSK Pivara Dinamo Vranje Donji Srem Indjija Kolubara Loznica Napredak Proleter Novi Sad Radnicki 1923 Sinđelić Sloboda Sloga Petrovac na Mlavi Zemun

Tabela 15. kola

KlubGWDLFAPt
Napredak151122251235
Bačka151032311533
Bežanija15735191324
Sinđelić15654171123
ČSK Pivara15726111323
Proleter15573171522
Donji Srem15564171621
Inđija15546201319
Zemun15546161919
Sloga (PM)15465151818
Dinamo15537141918
Loznica15465121818
Sloboda15456181817
BSK15528142417
Kolubara15447111516
Radnički 192315041112304

Copyright © SOS EU

Arhiva vesti

Utakmice 14. kola

13.11.2015.

Došlo je do promena termina odigravanja utakmica 14. kola PLS.

Utakmica između FK Napredak i FK BSK (delegat: Jovanović Marko) će se odigrati ranije planiranog datuma, ali sa početkom u 16:30 h, dok će se utakmica između FK Donji Srem i FK Zemun (delegat: Jovanović Džajić Aleksandar), kao i utakmica između FK Sloboda i FK Sinđelić (delegat: Osmajlić Marko) odigrati u nedelju 15.11.2015. godine sa početkom u 13:00 h.

Podsećamo da će se odložena utakmica 9. kola izmežu FK Sloga i FK Bežanija odigrati u sredu 18.11.2015. sa početkom u 13:00 h.

 


Novi termini odigravanja utakmica

03.11.2015.

Utakmica 13. kola između FK Bežanija i FK Dinamo odigraće se u nedelju 08.11.2015. godine na stadionu FK BASK sa početkom u 13:30 h.

Određeni su termini odigravanja odloženih utakmica. Utakmica 8. kola između FK Bežanija i FK Zemun odigraće se 11.11.2015. godine na stadionu FK BASK sa početkom u 13:00 h, dok će se utakmica 9. kola između FK Sloga i FK Bežanija odigrati u istom terminu 18.11.2015.


Delegiranje službenih lica 12. kola

31.10.2015.

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice pokraj teren za igru i na konferenciji za štampu istaknu reklamu "Select". Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs

U slučaju da klub nema reklamu "Select" na konferenciju za štampu, potrebno je izložiti lopte marke "Select".

Sve utakmice Pve lige Srbija igraju se loptama "Select".

Delegiranje službenih lica 12. kola:

Donji Srem - Bačka
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Pećinci

Deleg.: NIKOLIĆ Nenad
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: ĐURIČIĆ Marko
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Proleter - Sinđelić
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Novi Sad

Deleg.: LOJANICA Milan
Sudija: IVKOVIĆ Marko
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Loznica - Kolubara
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Loznica

Deleg.: BLEČIĆ Vuk
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
2.p.su: MILIĆEVIĆ Miloš
4.sud.: MITIĆ Milan
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Dinamo - BSK Borča
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Vranje

Deleg.: MILANOVIĆ Dobrica
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: PEŠOVIĆ Milan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: OSTRAĆANIN Stanko
Posma.: PETROVIĆ Zoran

ČSK-Pivara - Bežanija
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Čelarevo

Deleg.: DRLjAČA Miodrag
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
2.p.su: FERČEK Denis
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

Inđija - Radnički 1923
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Inđija

Deleg.: ĐERMAN Dragoslav
Sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
1.p.su: POPOVIĆ Miloš
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Sloboda - Zemun
Nedelja, 01.11.2015 13:30 - Užice

Deleg.: JOVANOVIĆ Traja
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: RADAKOVIĆ Nikola
Posma.: MATOVIĆ Milenko

Napredak - Sloga PM
Nedelja, 01.11.2015 17:00 - Kruševac

Deleg.: DENČIĆ Dragan
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: STANOJKOVIĆ Aleksandar
2.p.su: BOŽOVIĆ Goran
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav


Delegiranje službenih lica 11. kola

22.10.2015.

Odložene uakmice 8. i 9. kola će se odigrati u terminu:

8. kolo: FK Bežanija - FK Zemun 11.11.2015. u 13:00h
9. kolo: FK Sloga - FK Bežanija 18.11.2015. u 13:00h 

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice pokraj teren za igru i na konferenciji za štampu istaknu reklamu "Select". Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs

U slučaju da klub nema reklamu "Select" na konferenciju za štampu, potrebno je izložiti lopte marke "Select".

Sve utakmice Pve lige Srbija igraju se loptama "Select".

Delegiranje službenih lica 11. kola:

Sloga PM - Proleter
Subota, 24.10.2015 14:30 - Petrovac na Mlavi - stadion FK Sloga

Deleg.: JANKOVIĆ Miodrag
Sudija: KRSTIĆ Bojan
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: DIMITRIJEVIĆ Dejan
4.sud.: STOJANOVIĆ Andrija
Posma.: MARINKOVIĆ Goran

BSK Borča - Bežanija
Subota, 24.10.2015 14:30 - Borča - stadion FK BSK

Deleg.: CARAN Đorđe
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: MIŠKELjIN Miloš
2.p.su: PETKOVIĆ Miroljub
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Sinđelić - Dinamo
Subota, 24.10.2015 14:30 - Beograd - stadion FK Sinđelić

Deleg.: ZDRAVKOVIĆ Srboljub
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: TOMIĆ Grujica

Bačka - Loznica
Subota, 24.10.2015 14:30 - Bačka Palanka - stadion FK Bačka

Deleg.: TOMIĆ Dušan
Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Radnički 1923 - Donji Srem
Subota, 24.10.2015 14:30 - Kragujevac - stadion čika Dača

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
2.p.su: ANDREJIĆ Čedomir
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: PAVLOVIĆ Momčilo

Inđija - ČSK-Pivara
Subota, 24.10.2015 14:30 - Inđija - stadion FK Inđije

Deleg.: JOTIĆ Duško
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: JANKOVIĆ Marjan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: STAMENKOVIĆ Ivan
Posma.: VUJAČIĆ Milorad

Zemun - Napredak
Subota, 24.10.2015 14:30 - Zemun - stadion FK Zemun

Deleg.: OSMAJLIĆ Marko
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: ĐURIČIĆ Marko
4.sud.: MINAKOVIĆ Nenad
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Kolubara - Sloboda
Subota, 24.10.2015 14:30 - Lazarevac - stadion FK Kolubara

Deleg.: JOVANOVIĆ Zoran
Sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
1.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
2.p.su: NAJDIĆ Dejan
4.sud.: RADAKOVIĆ Nikola
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan


Delegiranje službenih lica 10.kola

15.10.2015.

Utakmica 10. kola između FK Napredak i FK Kolubara je odložena za 18:00 časova 17.10.2015, dok je utakmica između FK Proleter i FK Zemun pomerena za nedelju 18.10.2015. u 15:00 časova.

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice pokraj teren za igru i na konferenciji za štampu istaknu reklamu "Select". Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs

U slučaju da klub nema reklamu "Select" na konferenciju za štampu, potrebno je izložiti lopte marke "Select".

Sve utakmice Pve lige Srbija igraju se loptama "Select".

Delegiranje službenih lica 10. kola:

Loznica - Radnički 1923
Subota, 17.10.2015 15:00 - Loznica

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: ILIĆ Dušan
1.p.su: STANOJKOVIĆ Aleksandar
2.p.su: BOŽOVIĆ Goran
4.sud.: STOJANOVIĆ Andrija
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Dinamo - Sloga PM
Subota, 17.10.2015 15:00 - Vranje

Deleg.: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: BELjIN Goran
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Donji Srem - Inđija
Subota, 17.10.2015 15:00 - Pećinci

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: MINAKOVIĆ Nenad
1.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: KARADžIĆ Milan

Sloboda - Bačka
Subota, 17.10.2015 15:00 - Užice

Deleg.: VUKADINOVIĆ Nebojša
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: DIMITRIJEVIĆ Dejan
4.sud.: NEDELjKOVIĆ Vladimir
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Bežanija - Sinđelić
Subota, 17.10.2015 15:00 - Beograd - Stadion FK BASK

Deleg.: JOVANOVIĆ Marko
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: MARKOVIĆ Momčilo
Posma.: MATOVIĆ Milenko

Napredak - Kolubara
Subota, 17.10.2015 18:00 - Kruševac

Deleg.: PANIĆ Miodrag
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: HARMAT Atila
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: STOJANOVIĆ Bojan

ČSK-Pivara - BSK Borča
Subota, 17.10.2015 15:00 - Čelarevo

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: BOGDANOVIĆ Darko
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: FILIPOVIĆ Krstivoje

Proleter - Zemun
Nedelja, 18.10.2015 15:00 - Novi Sad

Deleg.: NOVOVIĆ Velibor
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
2.p.su: MILIĆEVIĆ Miloš
4.sud.: MIHAJLOVIĆ Danilo
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan


Delegiranje službenih lica 9. kola

08.10.2015.

Utakmica 9. kola između FK Sloga i FK Bežanija je odložena na zahtev FK Bežanija zbog reprezentativnih obaveza njihovih igrača, termin odigravanja utakmice biše utvrđen naknadno, ostale utakmice FK Bežanija do kraja prvenstva odigraće se na stadionu FK "BASK".

Utakmicu 9. kola između FK Sinđelić i FK BSK možete pratiti na TV "Arena 1" 10.10.2015 od 14:30 časova.

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice pokraj teren za igru i na konferenciji za štampu istaknu reklamu "Select". Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs

U slučaju da klub nema reklamu "Select" na konferenciju za štampu, potrebno je izložiti lopte marke "Select".

Sve utakmice Pve lige Srbija igraju se loptama "Select".

Delegiranje službenih lica 9. kola:

Sloga PM - Bežanija
Sreda, 30.11.-0001 00:00 - ODLOŽENO

Deleg.: LOJANICA Milan
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: POPOVIĆ Miloš
2.p.su: MILIĆEVIĆ Miloš
4.sud.: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan

Radnički 1923 - Sloboda
Subota, 10.10.2015 15:00 - Kragujevac

Deleg.: JANKOVIĆ Miodrag
Sudija: OSTRAĆANIN Stanko
1.p.su: PEŠOVIĆ Milan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: STOJANOVIĆ Bojan

Sinđelić - BSK Borča
Subota, 10.10.2015 14:30 - Beograd - TV Arena

Deleg.: TODOROVIĆ Dragan
Sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
1.p.su: BOŽOVIĆ Goran
2.p.su: STANOJKOVIĆ Aleksandar
4.sud.: STOJANOVIĆ Andrija
Posma.: NEDIĆ Dejan

Zemun - Dinamo
Subota, 10.10.2015 15:00 - Zemun

Deleg.: POPOVIĆ Rade
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Bačka - Napredak
Subota, 10.10.2015 15:00 - Bačka Palanka

Deleg.: NIKOLIĆ Nenad
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: STOJKOVIĆ Uroš
2.p.su: MIHAJLOVIĆ Milan
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Inđija - Loznica
Subota, 10.10.2015 15:00 - Inđija

Deleg.: PANIĆ Predrag
Sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
1.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
2.p.su: DIMITRIJEVIĆ Dejan
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Donji Srem - ČSK-Pivara
Subota, 10.10.2015 15:00 - Pećinci

Deleg.: BAGLAVA Branko
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: BELjIN Goran
4.sud.: RADAKOVIĆ Nikola
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Kolubara - Proleter
Subota, 10.10.2015 15:00 - stadion FK Kolubara Lazarevac

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
2.p.su: ANDREJIĆ Čedomir
4.sud.: IVKOVIĆ Marko
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

 


Obaveštenje i delegiranje sudija 8. kola

03.10.2015.

Utakmica 8. kola između FK Bežanije i FK Zemuna odigraće se 14.10.2015 u 15:00h, sve ostale utakmice FK Bežanija do kraja prvenstva odigraće se na stadionu FK "BASK".

Utakmicu 9. kola između FK Sinđelić i FK BSK možete pratiti na TV "Arena" 10.10.2015 od 14:30 časova.

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice pokraj teren za igru i na konferenciji za štampu istaknu reklamu "Select". Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs

U slučaju da klub nema reklamu "Select" na konferenciju za štampu, potrebno je izložiti lopte marke "Select".

Sve utakmice Pve lige Srbija igraju se loptama "Select".

Delegiranje službenih lica 8. kola:

Dinamo - Kolubara
Subota, 03.10.2015 15:00 - Vranje

Deleg.: MLADENOVIĆ Vladan
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: SARKA Marjan
Posma.: NIKOLIĆ Goran

Sloboda - Inđija
Subota, 03.10.2015 15:00 - Užice

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: LAZIĆ Miroslav
2.p.su: BOŽOVIĆ Goran
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Loznica - Donji Srem
Subota, 03.10.2015 15:00 - Loznica

Deleg.: LUKIĆ Časlav
Sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
1.p.su: PETKOVIĆ Miroljub
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

BSK Borča - Sloga PM
Subota, 03.10.2015 15:00 - Beograd

Deleg.: OSMAJLIĆ Marko
Sudija: RADAKOVIĆ Nikola
1.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
2.p.su: HARMAT Atila
4.sud.: MINAKOVIĆ Nenad
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

ČSK-Pivara - Sinđelić
Subota, 03.10.2015 15:00 - Čelarevo

Deleg.: GELIĆ Milko
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: ĐURIČIĆ Marko
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: PEJOVIĆ Igor

Napredak - Radnički 1923
Subota, 03.10.2015 18:00 - Kruševac

Deleg.: MILjKOVIĆ Miodrag
Sudija: KRSTIĆ Bojan
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: PETROVIĆ Zoran

Proleter - Bačka
Subota, 03.10.2015 15:00 - Novi Sad

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Bežanija - Zemun
Sreda, 14.10.2015 15:00 - Novi Beograd

Deleg.:
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: POPOVIĆ Miloš
2.p.su: NAJDIĆ Dejan
4.sud.: MITIĆ Milan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan


7. Kolo - Delegiranje službenih lica

23.09.2015.

23.09.2015. godine u 16:00h odigraće se prethodno odložena utakmica 4. kola između FK Bežanija i FK Inđija, dok je termin odigravanja većine utakmica 7. kola pomeren za 27.09.2015 u 16:00h.

Utakmice 7. kola koje se igraju u subotu 26.09.2015. su:


Radnički 1923 - Proleter
Bačka - Dinamo
Loznica - ČSK Pivara.

Utakmica 7. kola između FK Kolubare i FK Bežanije odigraće se na stadionu FK "Železničar" u Lajkovcu.

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice pokraj teren za igru i na konferenciji za štampu istaknu reklamu "Select". Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs

Sve utakmice Pve lige Srbija igraju se loptama "Select".

Loznica - ČSK-Pivara
Subota, 26.09.2015 16:00 - Loznica

Deleg.: JANKOVIĆ Miodrag
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: POPOVIĆ Miloš
2.p.su: FERČEK Denis
4.sud.: PAUNOVIĆ Igor
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Inđija - Napredak
Nedelja, 27.09.2015 16:00 - Inđija

Deleg.: ČONKA Aron
Sudija: IVKOVIĆ Marko
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

Radnički 1923 - Proleter
Subota, 26.09.2015 16:00 - Kragujevac

Deleg.: DENČIĆ Dragan
Sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
1.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
2.p.su: MILIĆEVIĆ Miloš
4.sud.: MITIĆ Milan
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Zemun - BSK Borča
Nedelja, 27.09.2015 16:00 - Zemun

Deleg.: OSTOJIĆ Stevan

Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: MIŠKELjIN Miloš
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: STAMENKOVIĆ Ivan
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

Bačka - Dinamo
Subota, 26.09.2015 16:00 - Bačka Palanka

Deleg.: TODOROVIĆ DRAGAN
Sudija: OSTRAĆANIN Stanko
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: ĐURIČIĆ Marko
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Sloga PM - Sinđelić
Nedelja, 27.09.2015 16:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: ĐERKOVIĆ Slobodan
Sudija: MINAKOVIĆ Nenad
1.p.su: MIŠIĆ Miljan
2.p.su: HARMAT Atila
4.sud.: RADAKOVIĆ Nikola
Posma.: PAVLOVIĆ Momčilo

Donji Srem - Sloboda
Nedelja, 27.09.2015 16:00 - Pećinci

Deleg.:
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: ANDREJIĆ Čedomir
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: VUJAČIĆ Milorad

Kolubara - Bežanija
Nedelja, 27.09.2015 16:00 - stadion FK Železničar Lajkovac

Deleg.: ZDRAVKOVIĆ Srboljub
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
2.p.su: BELjIN Goran
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar


Obaveštenje

20.09.2015.

23.09.2015. godine u 16:00h odigraće se prethodno odložena utakmica 4. kola između FK Bežanija i FK Inđija, dok je termin odigravanja utakmica 7. kola pomeren za 27.09.2015 u 16:00h.

Klubovi Prve lige Srbija dužni su da za vreme trajanja utakmice istaknu reklamu "Select" pokraj teren za igru i na konferenciji . Fotografije istaknute reklame potrebno je elektronskom poštom dostaviti Agenciji "Plavi plavi" na adresu: office@plaviplavi.co.rs


Obaveštenje

17.09.2015.

23.09.2015. godine u 16:00h odigraće se prethodno odložena utakmica 4. kola između FK Bežanija i FK Inđija.

Termin odigravanja utakmica 7. kola pomeren je za 16:00h, dok utakmica 6. kola između FK Napredak i FK Donji Srem počinje u 19:00h, ostale utakmice 6. kola počinju u 16:30h.

Klubovi Prve lige Srbija su dužni da slikaju reklamu "Select" na utakmici i konferneciji za štampu i putem mejla dostave fotografije Agenciji "Plavi plavi", na mail: office@plaviplavi.co.rs

Delegiranje sudija 6. kola Prve lige Srbija:

 

BSK Borča - Kolubara
Subota, 19.09.2015 16:30 - Beograd

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: BELjIN Goran
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Sloboda - Loznica
Subota, 19.09.2015 16:30 - Užice

Deleg.: CARAN Đorđe
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: FILIPOVIĆ Krstivoje

ČSK-Pivara - Sloga PM
Subota, 19.09.2015 16:30 - Čelarevo

Deleg.: JANKOVIĆ Miodrag
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
2.p.su: DIMITRIJEVIĆ Dejan
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: NEDIĆ Dejan

Bežanija - Bačka
Subota, 19.09.2015 16:30 - Novi Beograd

Deleg.: BLEČIĆ Vuk
Sudija: BOGDANOVIĆ Darko
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: OSTRAĆANIN Stanko
Posma.: TOMIĆ Grujica

Sinđelić - Zemun
Subota, 19.09.2015 16:30 - Beograd

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: MATOVIĆ Milenko

Proleter - Inđija
Subota, 19.09.2015 16:30 - Novi Sad

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
2.p.su: ANDREJIĆ Čedomir
4.sud.: MIHAJLOVIĆ Danilo
Posma.: KARADžIĆ Milan

Dinamo - Radnički 1923
Subota, 19.09.2015 16:30 - Vranje

Deleg.: HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Sudija: STOJANOVIĆ Andrija
1.p.su: BOŽOVIĆ Goran
2.p.su: STANOJKOVIĆ Aleksandar
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: STOJANOVIĆ Bojan

Napredak - Donji Srem
Subota, 19.09.2015 19:00 - Kruševac

Deleg.: PERIĆ Vukomir
Sudija: SREĆKOVIĆ Marko
1.p.su: PEŠOVIĆ Milan
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: IVKOVIĆ Marko
Posma.: MARINKOVIĆ Goran

 


Obaveštenje

10.09.2015.

Klubovi Prve lige Srbija su dužni da slikaju reklamu "Select" na utakmici i konferneciji za štampu i putem mejla dostave fotografije Agenciji "Plavi plavi", na mail: office@plaviplavi.co.rs

Delegiranje sudija 5. kola Prve lige Srbija:

Sloboda - ČSK-Pivara
Subota, 12.09.2015 16:00 - Užice

Deleg.: MILIVOJEVIĆ Predrag
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: MITIĆ Milan
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Bačka - BSK Borča
Subota, 12.09.2015 16:30 - Bačka Palanka

Deleg.: DRLjAČA Miodrag
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: OSTRAĆANIN Stanko
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Donji Srem - Proleter
Subota, 12.09.2015 16:30 - Pećinci

Deleg.: GAJIĆ Milorad
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: FERČEK Denis
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Inđija - Dinamo
Subota, 12.09.2015 16:30 - Inđija

Deleg.: RATKOVIĆ Predrag
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: PIPER Pavle
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Loznica - Napredak
Subota, 12.09.2015 16:30 - Loznica

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: MINAKOVIĆ Nenad
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Radnički 1923 - Bežanija
Subota, 12.09.2015 16:30 - Kragujevac

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: RADAKOVIĆ Nikola
1.p.su: MIŠIĆ Miljan
2.p.su: HARMAT Atila
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Kolubara - Sinđelić
Subota, 12.09.2015 16:30 - Stadion FK Železničar Lajkovac

Deleg.: PANIĆ Predrag
Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: PETKOVIĆ Miroljub
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: STOJANOVIĆ Andrija
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Zemun - Sloga PM
Subota, 12.09.2015 16:30 - Zemun

Deleg.: PAJOVIĆ Slobodan
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MARKOVIĆ Momčilo
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko


Promene u vezi utakmica 4. kola

04.09.2015.
Utakmica 4. kola, između FK Bežanije i FK Inđije je odložena, termin odigravanja te utakmice biće naknadno određen.

Medisport - novi sponzor PLS

31.08.2015.
U ponedeljak, 31. 08. 2015. godine, u 11 časova,  potpisan je ugovor o  saradnji između Prve lige Srbija i kompanije Medisport, proizvođača opreme iz sportske i fizikalne medicine.
Uprostorijama Fudbalskog saveza Srbije, novinarima su o saradnji govorili Branko Erić, generalni menadžer kompanije Medisport i Darko Ramovš, predsednik Udruženja klubova Prve lige Srbija.

Promena termina utakmica 3. kola.

21.08.2015.

Utakmice 3. kola između FK Sloboda Užice i FK Proleter i između FK Napredak i FK ČSK odigraće se 29.08.2015. u 19:30h.


Početak nove sezone

23.05.2015.

Nova sezona 2015-16 u takmičenju Prva liga Srbija počinje 15.08.2015. godine u 17:30 h. Kompletan raspored takmičenja možete preuzeti u sekciji Dokumenti>>Sezona 2015-16>>Raspored jesenjeg dela.pdf.


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva