Bačka Bežanija BSK Inđija Javor Matis Jedinstvo Putevi Kolubara Mačva Metalac Moravac Orion Proleter Novi Sad Radnik Surdulica Sinđelić Sloboda Sloga Kraljevo Sloga Petrovac na Mlavi

Tabela 30. kola

KlubGWDLFAPt
Radnik301974411464
Javor Matis3017103471961
Metalac301677432955
Bačka3014610373048
Inđija3014412393146
Sinđelić3012414403940
Proleter3011712333240
Sloga (PM)30101010373740
Bežanija3011712252740
BSK3010812313438
Kolubara3091110344338
Sloboda3081210242836
Moravac Orion3010515324135
Jedinstvo putevi307815243529
Sloga (K)308220215626
Mačva3051015233625

Copyright © Migra doo

Arhiva vesti

30. kolo - Delegiranje službenih lica

23.05.2015.

 

 

 

Sinđelić - BSK Borča
Subota, 23.05.2015 17:00 - Beograd

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: NEDIĆ Dejan

Proleter - Sloga PM
Subota, 23.05.2015 17:00 - Novi Sad

Deleg.: NOVOVIĆ Velibor
Sudija: BOŽOVIĆ Milan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: KARADžIĆ Milan

Radnik - Metalac
Subota, 23.05.2015 17:00 - Surdulica

Deleg.: STOJAKOVIĆ Branko
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: RADOVANOVIĆ Slaviša
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Jedinstvo Putevi - Bežanija
Subota, 23.05.2015 17:00 - Užice

Deleg.: MUTAVDžIĆ Radisav
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Javor-Matis - Moravac Orion
Subota, 23.05.2015 17:00 - Ivanjica

Deleg.: JOKIĆ Slađan
Sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: ŠEGRT Vladimir
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Inđija - Kolubara
Subota, 23.05.2015 17:00 - Inđija

Deleg.: TOMIĆ Dušan
Sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

Mačva - Sloga K.
Subota, 23.05.2015 17:00 - Šabac

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: MILENKOVIĆ Predrag
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Bačka - Sloboda Point
Subota, 23.05.2015 17:00 - Bačka Palanka

Deleg.: KOVIĆ Dragan
Sudija: FILIPOVIĆ Dejan
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: PAUNOVIĆ Igor
Posma.: GOGIĆ Miodrag

 


29. kolo - Delegiranje službenih lica

16.05.2015.

 

 

 

 

Sloga PM - Radnik
Subota, 16.05.2015 17:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: PERIĆ Vukomir
Sudija: LUKIĆ Lazar
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Sloboda Point - Javor-Matis
Subota, 16.05.2015 17:00 - Užice

Deleg.: PAJOVIĆ Slobodan
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: RANKOVIĆ Radomir
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: GAVRILOVIĆ Mile

Bežanija - Proleter
Subota, 16.05.2015 17:00 - Novi Beograd

Deleg.: KOVIĆ Dragan
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: PEJOVIĆ Igor

BSK Borča - Jedinstvo Putevi
Subota, 16.05.2015 17:00 - Beograd

Deleg.: JOTIĆ Duško
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Sloga K. - Sinđelić
Subota, 16.05.2015 17:00 - Kraljevo

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: KOCIĆ Igor
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: JOVANETIĆ Boško

Moravac Orion - Mačva
Subota, 16.05.2015 17:00 - Mrštane

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: KRSTIĆ Bojan
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Metalac - Inđija
Subota, 16.05.2015 17:00 - Gornji MIlanovac

Deleg.: KARASI Stanislav
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan

Kolubara - Bačka
Subota, 16.05.2015 17:00 - Lazarevac

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: SREĆKOVIĆ Marko
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

 


28. kolo - Delegiranje službenih lica

12.05.2015.

 

 

 

 

Jedinstvo Putevi - Sloga K.
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Užice

Deleg.: MILOŠEVIĆ Nenad
Sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Proleter - BSK Borča
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Novi Sad

Deleg.: MILjKOVIĆ Miodrag
Sudija: MILENKOVIĆ Predrag
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: MATIĆ Stanko

Sloga PM - Bežanija
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: LOJANICA Milan
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: NEDELjKOVIĆ Vladimir
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Mačva - Sloboda Point
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Šabac

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Sinđelić - Moravac Orion
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Beograd

Deleg.: CARAN Đorđe
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
2.p.su: PERANOVIĆ Dragan
4.sud.: SARKA Marjan
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

Radnik - Inđija
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Surdulica

Deleg.: STOJANOVIĆ Slaviša
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: ILIĆ Dragiša

Bačka - Metalac
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Bačka Palanka

Deleg.: NIKOLIĆ Nenad
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: BANOVIĆ Bojan
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Javor-Matis - Kolubara
Sreda, 13.05.2015 17:00 - Ivanjica

Deleg.: JOVANOVIĆ Traja
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

 


27. kolo - Delegiranje službenih lica

09.05.2015.

 

 

 

Sloga K. - Proleter
Subota, 09.05.2015 17:00 - Kraljevo

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Sloboda Point - Sinđelić
Subota, 09.05.2015 17:00 - Užice

Deleg.: LUKIĆ Časlav
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: SARKA Marjan
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Bežanija - Radnik
Subota, 09.05.2015 17:00 - Novi Beograd

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: KARADžIĆ Milan

BSK Borča - Sloga PM
Subota, 09.05.2015 17:00 - Beograd

Deleg.: MARKOVIĆ Miloš
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: NEDIĆ Dejan

Inđija - Bačka
Subota, 09.05.2015 17:00 - Inđija

Deleg.: VAVAN Dragan
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Moravac Orion - Jedinstvo Putevi
Subota, 09.05.2015 17:00 - Mrštane

Deleg.: DENČIĆ Dragan
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

Kolubara - Mačva
Subota, 09.05.2015 17:00 - Lazarevac

Deleg.: POPOVIĆ Miodrag
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Metalac - Javor-Matis
Subota, 09.05.2015 19:00 - Gornji Milanovac

Deleg.: GRDINIĆ Aleksandar
Sudija: KOCIĆ Igor
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: MARKOVIĆ Miloš
4.sud.: MIHAJLOVIĆ Danilo
Posma.: LAPADATOVIĆ Goran


24. kolo - Delegiranje službenih lica

24.04.2015.

 

 

 

 

Sloga PM - Sloboda Point
Subota, 25.04.2015 16:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: TRAILOVIĆ Stanimir
Sudija: KRSTIĆ Bojan
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: LAPADATOVIĆ Goran

Proleter - Kolubara
Subota, 25.04.2015 16:00 - Novi Sad

Deleg.: VASOVIĆ Radoman
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: MIHAJLOVIĆ Danilo
Posma.: RADOJČIĆ Igor

Bežanija - Moravac Orion
Subota, 25.04.2015 16:00 - Novi Beograd

Deleg.: GRDINIĆ Aleksandar
Sudija: SREĆKOVIĆ Marko
1.p.su: JANKOVIĆ Marjan
2.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
4.sud.: ŠIROKI Zoran
Posma.: NEDIĆ Dejan

Sinđelić - Inđija
Subota, 25.04.2015 16:00 - Beograd

Deleg.: BLEČIĆ Vuk
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

BSK Borča - Sloga K.
Subota, 25.04.2015 16:00 - Beograd

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: MATIĆ Stanko

Radnik - Javor-Matis
Subota, 25.04.2015 16:00 - Surdilica

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: GLOĐOVIĆ Vlado
1.p.su: POTOČAN Dejan
2.p.su: PAVLOVIĆ Branko
4.sud.: KOCIĆ Igor
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Jedinstvo Putevi - Metalac
Subota, 25.04.2015 16:00 - Užice

Deleg.: MILOŠEVIĆ Nenad
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Mačva - Bačka
Subota, 25.04.2015 16:00 - Šabac

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: MIŠKELjIN Miloš
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: LUKIĆ Lazar
Posma.: KARADžIĆ Milan


23. Kolo - Delegiranje službenih lica

19.04.2015.

 

 

 

 

Sloga K. - Radnik
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Kraljevo

Deleg.: MILANOVIĆ Dobrica
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: JOVANETIĆ Boško

Kolubara - Sloga PM
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Lazarevac

Deleg.: JEVREMOVIĆ Dušan
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: PERANOVIĆ Dragan
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Sloboda Point - Bežanija
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Užice

Deleg.: LUKIĆ Časlav
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: NEDELjKOVIĆ Vladimir
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan

Javor-Matis - Mačva
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Ivanjica

Deleg.: BIOČANIN Raco
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Bačka - Sinđelić
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Bačka Palanka

Deleg.: KOVIĆ Dragan
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: KOCIĆ Igor
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Moravac Orion - BSK Borča
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Mrštane

Deleg.: PERIĆ Vukomir
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

Inđija - Jedinstvo Putevi
Nedelja, 19.04.2015 16:00 - Inđija

Deleg.: CARAN Đorđe
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Metalac - Proleter
Nedelja, 19.04.2015 18:30 - Gornji Milanovac

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

 


22. kolo - Delegiranje službenih lica

14.04.2015.

 

 

 

 

Bežanija - Kolubara
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Novi Beograd

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: PAUNOVIĆ Igor
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

Sloga K. - Moravac Orion
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Kraljevo

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: SARKA Marjan
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Sloga PM - Metalac
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: ŽUTIĆ Đorđe

Proleter - Inđija
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Novi Sad

Deleg.: ĐERMAN Dragoslav
Sudija: ILIĆ Dušan
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Sinđelić - Javor-Matis
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Beograd

Deleg.: OSMAJLIĆ Marko
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: FERČEK Denis
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: RADOJČIĆ Igor

BSK Borča - Sloboda Point
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Beograd

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
4.sud.: SIMOVIĆ Novak
Posma.: KARADžIĆ Milan

Radnik - Mačva
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Surdulica

Deleg.: DENČIĆ Dragan
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: ILIĆ Dragiša

Jedinstvo Putevi - Bačka
Sreda, 15.04.2015 15:30 - Užice

Deleg.: VUJOVIĆ Ljubiša
Sudija: LUKIĆ Lazar
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: GAVRILOVIĆ Mile

 


21. kolo - Delegiranje službenih lica

11.04.2015.

 

 

 

 

Bačka - Proleter
Subota, 11.04.2015 15:30 - Bačka Palanka

Deleg.: RATKOVIĆ Predrag
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: PEJOVIĆ Igor

Moravac Orion - Radnik
Subota, 11.04.2015 15:30 - Mrštane

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: MINIĆ Srđan
4.sud.: LUKIĆ Lazar
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Mačva - Sinđelić
Subota, 11.04.2015 15:30 - Šabac

Deleg.: LOJANICA Milan
Sudija: KOCIĆ Igor
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: NEDELjKOVIĆ Vladimir
Posma.: ŽUTIĆ Đorđe

Inđija - Sloga PM
Subota, 11.04.2015 15:30 - Inđija

Deleg.: JOTIĆ Duško
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: RADOJČIĆ Igor

Sloboda Point - Sloga K.
Subota, 11.04.2015 15:30 - Užice

Deleg.: IVANOVIĆ Dejan
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: RANKOVIĆ Radomir
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: ŠIROKI Zoran
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Kolubara - BSK Borča
Subota, 11.04.2015 15:30 - Lazarevac

Deleg.: MILjKOVIĆ Miodrag
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Javor-Matis - Jedinstvo Putevi
Subota, 11.04.2015 15:30 - Ivanjica

Deleg.: POPOVIĆ Rade
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Metalac - Bežanija
Subota, 11.04.2015 18:00 - Gornji MIlanovac

Deleg.: DANILOVIĆ Branko
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

 


Termin odigravanja odložene utakmice

06.04.2015.

Odigravanje odložene utakmice između FK Jedinstvo putevi-FK Mačva, zakazano je za 08.04.2015. sa početkom u 15:30 časova.


Odložena utakmica 20. kola

05.04.2015.
Utakmica između FK Jedinstvo putevi-FK Mačva je odložena zbog vremenskih uslova koji su onemogućili odigravanje utakmice, termin odigravanja utakmice biće naknadno određen.

20. kolo - Delegiranje službenih lica

04.04.2015.

Bežanija - Inđija
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Beograd

Deleg.: VAVAN Dragan
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Sloga K. - Kolubara
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Kraljevo

Deleg.: POPOVIĆ Miodrag
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Proleter - Javor-Matis
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Novi Sad

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: PETKOVIĆ Nemanja
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Radnik - Sinđelić
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Surdulica

Deleg.: IVANOVIĆ Dejan
Sudija: SREĆKOVIĆ Marko
1.p.su: PIPER Pavle
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: LAPADATOVIĆ Goran

Jedinstvo Putevi - Mačva
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Užice

Deleg.: POPOVIĆ Rade
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: RANKOVIĆ Radomir
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Moravac Orion - Sloboda Point
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Mrštane

Deleg.: PERIĆ Vukomir
Sudija: BOŽOVIĆ Milan
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

BSK Borča - Metalac
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Beograd

Deleg.: ZDRAVKOVIĆ Srboljub
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: NEDIĆ Dejan

Sloga PM - Bačka
Nedelja, 05.04.2015 15:30 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: TOMIĆ Dušan
Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: LAZIĆ Miroslav
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav


Termini odigravanja odloženih utakmica 19. kola

30.03.2015.
Određeni su termini za odigravanje odloženih utakmica 19. kola PLS. Odložene utakmice će se odigrati u sredu 01.04.2015 sa početkom u 15:30 h.

Odložena utakmica 19. kola

28.03.2015.

Utakmice 19. kola Prve lige Srbija, između FK Mačva i FK Proleter, FK Javor-Matis i FK Sloga(PM) odložena je zbog vremenskih uslova koji su odigravanje utakmica učinili nemogućim. Termin odigravanja ove dve utakmice biće naknadno utvrđen.

 


19. kolo - Delegiranje službenih lica

27.03.2015.

 

 


 

Mačva - Proleter
Subota, 28.03.2015 14:30 - Šabac

Deleg.: KARASI Stanislav
Sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: GAVRILOVIĆ Mile

Sloboda - Radnik
Subota, 28.03.2015 14:30 - Užice

Deleg.: MILIVOJEVIĆ Predrag
Sudija: LUKIĆ Lazar
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan

Inđija - BSK Borča
Subota, 28.03.2015 14:30 - Inđija

Deleg.: NIKOLIĆ Nenad
Sudija: KOCIĆ Igor
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: NEDELjKOVIĆ Vladimir
Posma.: MATIĆ Stanko

Bačka - Bežanija
Subota, 28.03.2015 14:30 - Bačka Palanka

Deleg.: KOSTIĆ Saša
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Javor-Matis - Sloga PM
Subota, 28.03.2015 14:30 - Ivanjica

Deleg.: NOVOVIĆ Velibor
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Kolubara - Moravac Orion
Subota, 28.03.2015 14:30 - Lazarevac

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: VUJOVIĆ Majo
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
4.sud.: SARKA Marjan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Sinđelić - Jedinstvo Putevi
Subota, 28.03.2015 14:30 - Beograd

Deleg.: PAJOVIĆ Slobodan
Sudija: VASIĆ Aleksandar
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: RADOVANOVIĆ Slaviša
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Metalac - Sloga K.
Subota, 28.03.2015 18:00 - Gornji Milanovac

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: KRSTIĆ Bojan
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: MARKOVIĆ Momčilo
Posma.: JOVANETIĆ Boško


18. kolo - Delegiranje službenih lica

22.03.2015.

 

 

 

 

Bežanija - Javor-Matis
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Beograd

Deleg.: KOVIĆ Dragan
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

Radnik - Jedinstvo Putevi
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Surdulica

Deleg.: HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Sloga PM - Mačva
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: JOVANOVIĆ Dragiša
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: KARADžIĆ Milan

Proleter - Sinđelić
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Novi Sad

Deleg.: CARAN Đorđe
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: SIMOVIĆ Novak
Posma.: PEJOVIĆ Igor

BSK Borča - Bačka
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Beograd

Deleg.: TRAILOVIĆ Stanimir
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: MARKOVIĆ Miloš
4.sud.: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Sloga K. - Inđija
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Kraljevo

Deleg.: PANIĆ Miodrag
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Sloboda Point - Kolubara
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Užice

Deleg.: MILOŠEVIĆ Nenad
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Moravac Orion - Metalac
Nedelja, 22.03.2015 14:30 - Mrštane

Deleg.: DENČIĆ Dragan
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: ILIĆ Dragiša


17. Delegiranje službenih lica

18.03.2015.

 

 

 

 

Kolubara - Radnik
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Lazarevac

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Javor-Matis - BSK Borča
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Ivanjica

Deleg.: POPOVIĆ Rade
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Mačva - Bežanija
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Šabac

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Inđija - Moravac Orion
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Inđija

Deleg.: MILjKOVIĆ Miodrag
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Jedinstvo Putevi - Proleter
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Užice

Deleg.: BIOČANIN Raco
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Sinđelić - Sloga PM
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Beograd

Deleg.: BLAGOJEVIĆ Nebojša
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: RADOVANOVIĆ Slaviša
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

Bačka - Sloga K.
Sreda, 18.03.2015 14:30 - Bačka Palanka

Deleg.: BAGLAVA Branko
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: MATIĆ Stanko

Metalac - Sloboda Point
Sreda, 18.03.2015 16:30 - Gornji Milanovac

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: ŠIROKI Zoran
Posma.: KRSTIĆ Dragan


17. kolo

16.03.2015.

Utakmice 17. kola odigraće se u sredu 18.03.2015. sa početkom u 14:30.


Odložen početak prolećne polusezone

08.03.2015.
Početak prolećnog dela takmičenja Prve lige odložen je za 7 dana i počinje 14.03.2014.

15. Kolo - Delegiranje službenih lica

23.11.2014.

 

 

 

Kolubara - Inđija
Subota, 22.11.2014 13:00 - Lazarevac

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Bežanija - Jedinstvo Putevi
Subota, 22.11.2014 13:00 - Novi Beograd

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: BELjIN Goran
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Moravac Orion - Javor-Matis
Subota, 22.11.2014 13:00 - Mrštane

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: LUKIĆ Lazar
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: ŠEGRT Vladimir
4.sud.: MIHAJLOVIĆ Danilo
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Metalac - Radnik
Subota, 22.11.2014 13:00 - Gornji Milanovac

Deleg.: NOVOVIĆ Velibor
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: JOVANETIĆ Boško

Sloboda Point - Bačka
Subota, 22.11.2014 13:00 - Užice

Deleg.: KOVIĆ Dragan
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Sloga K. - Mačva
Subota, 22.11.2014 13:00 - Kraljevo

Deleg.: JOVANOVIĆ Dragiša
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

BSK Borča - Sinđelić
Subota, 22.11.2014 13:00 - Borča

Deleg.: SIMIĆ Slobodan
Sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Sloga PM - Proleter
Nedelja, 23.11.2014 13:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: PERIĆ Vukomir
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: MIŠKELjIN Miloš
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: MARKOVIĆ Momčilo
Posma.: ILIĆ Dragiša

 


12. kolo - Delegiranje službenih lica

31.10.2014.



 

Jedinstvo Putevi - Moravac Orion
Subota, 01.11.2014 13:30 - Užice

Deleg.: JOVANOVIĆ Traja
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Proleter - Sloga K.
Nedelja, 02.11.2014 13:30 - Novi Sad

Deleg.: MILOVANOVIĆ Dušan
Sudija: BOŽOVIĆ Milan
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

Mačva - Kolubara
Subota, 01.11.2014 13:30 - Šabac

Deleg.: BAGLAVA Branko
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: MIŠIĆ Miljan
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

Sinđelić - Sloboda Point
Nedelja, 02.11.2014 13:30 - Beograd

Deleg.: POPOVIĆ Miodrag
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: POPOVIĆ Miloš
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Radnik - Bežanija
Subota, 01.11.2014 13:30 - Surdulica

Deleg.: HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: PIPER Pavle
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Bačka - Inđija
Nedelja, 02.11.2014 13:30 - Bačka Palanka

Deleg.: TOMIĆ Dušan
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: BANOVIĆ Bojan
4.sud.: SIMOVIĆ Novak
Posma.: MATIĆ Stanko

Sloga PM - BSK Borča
Subota, 01.11.2014 13:30 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: TRAILOVIĆ Stanimir
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Javor-Matis - Metalac
Nedelja, 02.11.2014 13:30 - Ivanjica

Deleg.: LUKIĆ Časlav
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: MARKOVIĆ Miloš
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: JOVANETIĆ Boško

 


10. kolo - Delegiranje službenih lica i sudija

16.10.2014.

 

 

 

Javor-Matis - Bačka
Subota, 18.10.2014 15:00 - Ivanjica

Deleg.: PAJOVIĆ Slobodan
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Posma.: ILIĆ Dragiša

Jedinstvo Putevi - Kolubara
Subota, 18.10.2014 15:00 - Užice

Deleg.: JOTIĆ Duško
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: MIŠIĆ Miljan
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Mačva - Inđija
Subota, 18.10.2014 15:00 - Šabac

Deleg.: ZDRAVKOVIĆ Srboljub
Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: ĆERAMILAC Radovan
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan

Sloga PM - Moravac Orion
Subota, 18.10.2014 15:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: POPOVIĆ Rade
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Radnik - BSK Borča
Subota, 18.10.2014 15:00 - Surdulica

Deleg.: IVANOVIĆ Dejan
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

Bežanija - Sloga K.
Subota, 18.10.2014 15:00 - Novi Beograd

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: PAUNOVIĆ Igor
Posma.: NEDIĆ Dejan

Proleter - Sloboda Point
Subota, 18.10.2014 15:00 - Novi Sad

Deleg.: ĐERMAN Dragoslav
Sudija: GLIGOREVIĆ Dejan
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: MATIĆ Stanko

Sinđelić - Metalac
Subota, 18.10.2014 15:00 - Beograd

Deleg.: BLEČIĆ Vuk
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

 


9. Kolo - Delegiranje sllužbenih lica i sudija

10.10.2014.

 

 

 

Kolubara - Proleter
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Lazarevac

Deleg.: JOVANOVIĆ Dragiša
Sudija: ČOLOVIĆ Dragan
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Inđija - Sinđelić
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Inđija

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MIHAJLOVIĆ Danilo
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

Sloga K. - BSK Borča
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Kraljevo

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Bačka - Mačva
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Bačka Palanka

Deleg.: NIKOLIĆ Nenad
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: BANOVIĆ Bojan
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Moravac Orion - Bežanija
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Mrštane

Deleg.: MILANOVIĆ Dobrica
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: RANKOVIĆ Radomir
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: KOCIĆ Igor
Posma.: SPASIĆ Ninoslav

Javor-Matis - Radnik
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Ivanjica

Deleg.: NOVOVIĆ Velibor
Sudija: FILIPOVIĆ Dejan
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: SIMOVIĆ Novak
Posma.: JOVANETIĆ Boško

Sloboda Point - Sloga PM
Nedelja, 12.10.2014 15:00 - Užice

Deleg.: LUKIĆ Časlav
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: GAVRILOVIĆ Mile

Metalac - Jedinstvo Putevi
Nedelja, 12.10.2014 18:00 - Gornji Milanovac

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: NIKOLIĆ Bojan
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

 


8. Kolo - Delegiranje službenih lica i sudija

03.10.2014.

 

 

 

Radnik - Sloga K.
Subota, 04.10.2014 15:00 - Surdulica

Deleg.: DENČIĆ Dragan
Sudija: LUKIĆ Lazar
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: LAPADATOVIĆ Goran

Bežanija - Sloboda Point
Subota, 04.10.2014 15:00 - Novi Beograd

Deleg.: RATKOVIĆ Predrag
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: ĆAĆIĆ Branislav
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Sinđelić - Bačka
Subota, 04.10.2014 15:00 - Beograd

Deleg.: ĐAKOVIĆ Dušan
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: JANKOVIĆ Marjan
4.sud.: ŠIROKI Zoran
Posma.: KARADžIĆ Milan

Mačva - Javor-Matis
Subota, 04.10.2014 15:00 - Šabac

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

BSK Borča - Moravac Orion
Subota, 04.10.2014 15:00 - Borča

Deleg.: JOTIĆ Duško
Sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: NEDIĆ Dejan

Proleter - Metalac
Subota, 04.10.2014 15:00 - Novi Sad

Deleg.: NOVOVIĆ Velibor
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: TRIFKOVIĆ Dejan
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Jedinstvo Putevi - Inđija
Subota, 04.10.2014 15:00 - Užice

Deleg.: OSMAJLIĆ Marko
Sudija: ILIĆ Dušan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

Sloga PM - Kolubara
Subota, 04.10.2014 15:00 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: NEDELjKOVIĆ Vladimir
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav


Utakmice 7. kola

26.09.2014.

Utakmice 7. kola Prve lige Srbija odigraće se u utorak 30.09.2014. sa početkom u 15:00h. Utakmca između klubova Metalac i Sloga (PM) počinje u 18:00. 

 

Moravac Orion - Sloga K.
Utorak, 30.09.2014 15:00 - Mrštane

Deleg.: STAMENKOVIĆ Miroslav
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: TRIFKOVIĆ Dejan
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

Javor-Matis - Sinđelić
Utorak, 30.09.2014 15:00 - Ivanjica

Deleg.: MILIVOJEVIĆ Predrag
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posma.: JOVANETIĆ Boško

Mačva - Radnik
Utorak, 30.09.2014 15:00 - Šabac

Deleg.: MARIĆ Momčilo
Sudija: BOŽOVIĆ Milan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan

Inđija - Proleter
Utorak, 30.09.2014 15:00 - Inđija

Deleg.: STEVOVIĆ Radenko
Sudija: KRSTIĆ Bojan
1.p.su: JANKOVIĆ Marjan
2.p.su: RANKOVIĆ Radomir
4.sud.: PAUNOVIĆ Igor
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Kolubara - Bežanija
Utorak, 30.09.2014 15:00 - Lazarevac

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: SREĆKOVIĆ Marko
1.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: ČOLOVIĆ Dragan
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Sloboda Point - BSK Borča
Utorak, 30.09.2014 16:30 - Užice

Deleg.: DANILOVIĆ Branko
Sudija: KOCIĆ Igor
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MASLAKOVIĆ Milan
Posma.: ANĐELKOVIĆ Srbimir

Bačka - Jedinstvo Putevi
Utorak, 30.09.2014 15:00 - Bačka Palanka

Deleg.: VASOVIĆ Radoman
Sudija: MILENKOVIĆ Predrag
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: ĐURIČIĆ Vladimir
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: TOMIČIĆ Nikola

Metalac - Sloga PM
Utorak, 30.09.2014 18:00 - Gornji Milanovac

Deleg.: JOVANOVIĆ Marko
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: TRIPKOVIĆ Lazar
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko


6. Kolo - Delegiranje službenih lica i sudija

19.09.2014.

 

 

 

Jedinstvo Putevi - Javor-Matis
Subota, 20.09.2014 16:30 - Užice

Deleg.: POPOVIĆ Rade
Sudija: ŠIROKI Zoran
1.p.su: JANKOVIĆ Marjan
2.p.su: PEŠOVIĆ Milan
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: MARUŠIĆ Svetislav

Bežanija - Metalac
Subota, 20.09.2014 16:30 - Novi Beograd

Deleg.: GRDINIĆ Aleksandar
Sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

BSK Borča - Kolubara
Subota, 20.09.2014 16:30 - Borča

Deleg.: STOJANOVIĆ Miroslav
Sudija: ĆERAMILAC Radovan
1.p.su: BOGIĆEVIĆ Dragan
2.p.su: ŠEGRT Vladimir
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: RADOVANOVIĆ Dragan

Proleter - Bačka
Subota, 20.09.2014 16:30 - Novi Sad

Deleg.: BAGLAVA Branko
Sudija: SARKA Marjan
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: MIŠIĆ Miljan
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: SUBOTIĆ Uroš

Sloga PM - Inđija
Subota, 20.09.2014 16:30 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: PANIĆ Miodrag
Sudija: PETKOVIĆ Nemanja
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: GLIGOREVIĆ Dejan
Posma.: LAPADATOVIĆ Goran

Sloga K. - Sloboda Point
Subota, 20.09.2014 16:30 - Kraljevo

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: MARKOVIĆ Momčilo
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: VUKOVIĆ Uroš
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Radnik - Moravac Orion
Subota, 20.09.2014 16:30 - Surdulica

Deleg.: STOJANOVIĆ Slaviša
Sudija: GRUJIĆ Jovan
1.p.su: POPOVIĆ Miloš
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: MILIĆEVIĆ Miloje
Posma.: ILIĆ Dragiša

Sinđelić - Mačva
Subota, 20.09.2014 16:30 - Beograd

Deleg.: JEVREMOVIĆ Dušan
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: RADOVANOVIĆ Slaviša
Posma.: NEDIĆ Dejan


5. kolo - Delegiranje službenih lica i sudija

12.09.2014.

 

 

 

Sloboda Point - Moravac Orion
Subota, 13.09.2014 16:30 - Užice

Deleg.: JOVANOVIĆ Traja
Sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
1.p.su: SAVOVIĆ Darko
2.p.su: ŠUTULOVIĆ Milan
4.sud.: SREMAC Siniša
Posma.: VIĆENTIJEVIĆ Vladan

Bačka - Sloga PM
Subota, 13.09.2014 16:30 - Bačka Palanka

Deleg.: TOMIĆ Dušan
Sudija: KOCIĆ Igor
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: PETKOVIĆ Nemanja
Posma.: PEJOVIĆ Igor

Javor-Matis - Proleter
Subota, 13.09.2014 16:30 - Ivanjica

Deleg.: JOTIĆ Duško
Sudija: LUKIĆ Lazar
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: GAVRILOVIĆ Mile

Mačva - Jedinstvo Putevi
Subota, 13.09.2014 16:30 - Šabac

Deleg.: ZDRAVKOVIĆ Srboljub
Sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: ŠEGRT Jovan
Posma.: MATIĆ Stanko

Sinđelić - Radnik
Subota, 13.09.2014 16:30 - Beograd

Deleg.: PAJOVIĆ Slobodan
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: RANKOVIĆ Radomir
2.p.su: OBRADOVIĆ Žarko
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: KARADžIĆ Milan

Inđija - Bežanija
Subota, 13.09.2014 16:30 - Inđija

Deleg.: BLEČIĆ Vuk
Sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
1.p.su: MARKOVIĆ Miloš
2.p.su: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: GOGIĆ Miodrag

Kolubara - Sloga K.
Subota, 13.09.2014 16:30 - Lazarevac

Deleg.: POPOVIĆ Miodrag
Sudija: SIMOVIĆ Novak
1.p.su: PERANOVIĆ Dragan
2.p.su: ŽIVIN Svetozar
4.sud.: SARKA Marjan
Posma.: KRSTIĆ Dragan

Metalac - BSK Borča
Subota, 13.09.2014 19:00 - Gronji Milanovac

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: MIHAJLOVIĆ Danilo
1.p.su: NAJDIĆ Dejan
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: MILENKOVIĆ Predrag
Posma.: SREĆKOVIĆ Milovan

 


4. Kolo Delegiranje

05.09.2014.

 

 

 

Jedinstvo Putevi - Sinđelić
Subota, 06.09.2014 16:30 - Užice

Deleg.: LUKIĆ Časlav
Sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
1.p.su: ŽIVIN Svetozar
2.p.su: MILADINOVIĆ Nikola
4.sud.: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posma.: JOVANETIĆ Boško

Radnik - Sloboda Point
Subota, 06.09.2014 16:30 - Surdulica

Deleg.: HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Sudija: SREMAC Siniša
1.p.su: BANOVIĆ Bojan
2.p.su: LAZIĆ Miroslav
4.sud.: ILIĆ Dušan
Posma.: BOŽOVIĆ Jovan

BSK Borča - Inđija
Subota, 06.09.2014 16:30 - Borča

Deleg.: ANTIĆ Andreja
Sudija: PAUNOVIĆ Igor
1.p.su: FERČEK Denis
2.p.su: POPOVIĆ Miloš
4.sud.: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Posma.: MILISAVLjEVIĆ Bogdan

Moravac Orion - Kolubara
Subota, 06.09.2014 16:30 - Mrštane

Deleg.: MILOŠEVIĆ Blagoje
Sudija: RADOVANOVIĆ Slaviša
1.p.su: JAKOVLjEVIĆ Dušan
2.p.su: PIPER Pavle
4.sud.: GRUJIĆ Jovan
Posma.: TRAJKOVIĆ Petar

Proleter - Mačva
Subota, 06.09.2014 16:30 - Novi Sad

Deleg.: KOSTIĆ Saša
Sudija: ŠEGRT Jovan
1.p.su: ŠEGRT Vladimir
2.p.su: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
4.sud.: KRSTIĆ Bojan
Posma.: TUVEDžIĆ Slavko

Bežanija - Bačka
Subota, 06.09.2014 16:30 - Novi Beograd

Deleg.: OSMAJLIĆ Marko
Sudija: MASLAKOVIĆ Milan
1.p.su: RAJKOVIĆ Slađan
2.p.su: JOVANOVIĆ Miloš
4.sud.: BOŽOVIĆ Milan
Posma.: VUKADINOVIĆ Milenko

Sloga PM - Javor-Matis
Subota, 06.09.2014 16:30 - Petrovac na Mlavi

Deleg.: JOVANOVIĆ Dragiša
Sudija: NEDELjKOVIĆ Vladimir
1.p.su: PANIĆ Vladanko
2.p.su: MIŠKELjIN Miloš
4.sud.: PETKOVIĆ Nemanja
Posma.: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Sloga K. - Metalac
Subota, 06.09.2014 16:30 - Kraljevo

Deleg.: MLADENOVIĆ Vladan
Sudija: VUKOVIĆ Uroš
1.p.su: MINIĆ Srđan
2.p.su: PAVLOVIĆ Slobodan
4.sud.: SREĆKOVIĆ Marko
Posma.: VESELINOVIĆ Slobodan


Golovi 1. Kola

23.08.2014.

Obaveštavamo vas da smo u sekciji "IZVEŠTAJ" pored imena igrača koji su postigli golove, postavili prečice (LOPTA) koje vas vode do video snimaka pogodka.


Metalac iz Gornjeg Milanovca kažnjen sa tri boda

20.08.2014.
Disciplinska komisija FS Srbije donela je odluku da kazni FK "Metalac" iz Gornjeg Milanovca sa 3 negativna boda zbog prekršaja iz čl. 68 st. 3 Disciplinskog pravlinika FS Srbija, učinjenog ne izlaskom na teren za igru radi nastavka odigravanja utakmice doigravanja "Baraža" za popunu jednog mesta u Super ligi Srbije FK "Rad" - FK "Metalac", igrane, a prekinute u 49 minutu igre dana 04.06.2014. godine u Beogradu.

Prvo kolo

17.08.2014.

Utakmice 1. kola u takmičenju Prva liga Srbija, sezone 2014/15, odigrane su 16.08.2014. godine. Ukupno je postignuto 15 golova i dodeljeno 36 javnih opomena. 


Sezona 2014/15

04.08.2014.
 

Utakmice 1. kola, sezone 2014/15, odigaće se 16.08.2014. godine sa početkom u 17:30 h. Sastaju se:



Domaćin        16.08.2014.         Gost
Proleter           :             Radnik
Jedinstvo putevi   :          Sloga(PM)
Sinđelić           :           Bežanija
Mačva              :                BSK
Javor Matis        :           Sloga(K)
Bačka              :      Moravac Orion
Inđija             :            Sloboda

Metalac            :           Kolubara

Kompletan raspored takmičenja za sezonu 2014/15 možete preuzeti na sajtu klikom na link "Dokumenti". 


Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva