Bežanija Budućnost Dobanovci ČSK Pivara Dinamo Vranje Inđija Jagodina Metalac Novi Pazar Proleter Novi sad Radnički 1923 Radnički Pirot Sinđelić Beograd Sloboda Užice Teleoptik Temnić 1924 TSC Bačka topola


Tabela 14. kola

KlubGWDLFAPt
Dinamo13102122732
Metalac1382318626
Proleter13823221126
Sinđelić13562131021
Radnički 192313634131121
Inđija14635161521
TSC13553141020
Budućnost13445151316
Novi Pazar13373121216
Bežanija13436171915
Sloboda1343691815
ČSK Pivara13346152113
Temnić 192413346111713
Radnički14329112111
Teleoptik13247101610
Jagodina1324771810

Copyright © SOS EU

Statistike igrača



Golovi

# Prezime i ime Golova Klub
1. Damjanović Ognjan 5 TSC
2. Milićević Dejan 3 TSC
3. Tomanović Saša 2 TSC
4. Branković Vladimir 1 TSC
5. Erak Aleksandar 1 TSC
6. Glišović Rade 1 Sloboda
7. Silađi Vladimir 1 TSC


Žuti kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Davidov Aleksandar 4 TSC
2. Branković Vladimir 3 TSC
3. Čordašić Lazar 2 TSC
4. Damjanović Ognjan 2 TSC
5. Erak Aleksandar 2 TSC
6. Mijić Dušan 2 TSC
7. Tomanović Saša 2 TSC
8. Lalić Slobodan 1 TSC
9. Mezei Nebojša 1 TSC
10. Silađi Vladimir 1 TSC
11. Šinkovič David 1 TSC


Crveni kartoni

# Prezime i ime Kartoni Klub
1. Branković Vladimir 1 TSC
2. Svitić Dragan 1 TSC


Počeli utakmicu

# Prezime i ime Utakmica Klub
1. Jorgić Nemanja 13 TSC
2. Mezei Nebojša 13 TSC
3. Tomanović Saša 13 TSC
4. Damjanović Ognjan 12 TSC
5. Davidov Aleksandar 12 TSC
6. Branković Vladimir 11 TSC
7. Skopljak Nebojša 11 TSC
8. Svitić Dragan 11 TSC
9. Šinkovič David 11 TSC
10. Milićević Dejan 10 TSC
11. Erak Aleksandar 7 TSC
12. Tendai Chitiza Ronald 7 TSC
13. Mijić Dušan 4 TSC
14. Silađi Vladimir 3 TSC
15. Čordašić Lazar 2 TSC
16. Lalić Slobodan 2 TSC
17. Erak Mirko 1 TSC


Zamenjeni

# Prezime i ime Broj Klub
1. Davidov Aleksandar 7 TSC
2. Damjanović Ognjan 6 TSC
3. Svitić Dragan 4 TSC
4. Šinkovič David 4 TSC
5. Tendai Chitiza Ronald 4 TSC
6. Erak Aleksandar 3 TSC
7. Čordašić Lazar 2 TSC
8. Milićević Dejan 2 TSC
9. Silađi Vladimir 2 TSC
10. Branković Vladimir 1 TSC
11. Erak Mirko 1 TSC
12. Tomanović Saša 1 TSC


Zamene

# Prezime i ime Broj Klub
1. Grujić Nemanja 8 TSC
2. Silađi Vladimir 8 TSC
3. Mijić Dušan 5 TSC
4. Čordašić Lazar 4 TSC
5. Erak Aleksandar 4 TSC
6. Tendai Chitiza Ronald 4 TSC
7. Šinkovič David 2 TSC
8. Damjanović Ognjan 1 TSC
9. Milićević Dejan 1 TSC


Minutaža

# Prezime i ime Minuta % Klub
1. Jorgić Nemanja 1170 43% TSC
2. Mezei Nebojša 1170 43% TSC
3. Tomanović Saša 1161 43% TSC
4. Davidov Aleksandar 992 37% TSC
5. Skopljak Nebojša 990 37% TSC
6. Damjanović Ognjan 985 36% TSC
7. Branković Vladimir 981 36% TSC
8. Šinkovič David 966 36% TSC
9. Svitić Dragan 944 35% TSC
10. Milićević Dejan 876 32% TSC
11. Tendai Chitiza Ronald 644 24% TSC
12. Erak Aleksandar 620 23% TSC
13. Silađi Vladimir 439 16% TSC
14. Mijić Dušan 407 15% TSC
15. Lalić Slobodan 180 7% TSC
16. Čordašić Lazar 149 6% TSC
17. Grujić Nemanja 123 5% TSC
18. Erak Mirko 73 3% TSC
19. Boroš Čongor 0 0% TSC
20. Hajagoš Tamaš 0 0% TSC
21. Juhik Dejan 0 0% TSC
22. Krivokapić Jakša 0 0% TSC


Prosečne ocene

# Prezime i ime Ocena Klub
Takmičenje/Klubovi/Igrači/Galerija/Vesti/Dokumenti/Linkovi/Arhiva